jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
01.04.2015 - 09:53
tulipány už vykukují a nemohou se dočkat, až rozkvetou.....ST
|
01.04.2015 - 09:49
už bych přivítala slunečné dny....ST
|
01.04.2015 - 09:45
už jsem sníh nečekala....ST
|
31.03.2015 - 13:39
prostě umíš a víš o naších dějinách hodně...ST
|
31.03.2015 - 07:24
moc se mi to líbí....ST
|
29.03.2015 - 12:30
v Blatné mám pochované rodiče....ráda jsem tam jezdila.....ST
|
28.03.2015 - 17:47
pěkné verše...ST
|
27.03.2015 - 20:44
Lota: nesmírně jsi mě potěšila...díky
|
26.03.2015 - 01:45
znám ty studánky, ale už je jich málo....ST
|
25.03.2015 - 16:04
díky tobě...ST
|
24.03.2015 - 08:43
ST***
|
22.03.2015 - 19:54
jak krásně se čtou tvé verše....ST
|
22.03.2015 - 06:27
nádherné verše.....můj šálek čaje....ST
|
21.03.2015 - 23:35
maminku máme jenom jednu....vím jak to bolí
|
21.03.2015 - 23:33
J.F.Julián:děkuji za přečtení
|
21.03.2015 - 16:08
moc hezké....ST
|
21.03.2015 - 11:39
nebuď smutný...jaro je tady.....ST
|
20.03.2015 - 20:37
líbí se mi....ST
|
20.03.2015 - 07:56
nádherné verše....ST
|
20.03.2015 - 07:54
krásné souznění....ST
|


