jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
18.09.2015 - 10:48
noc tajemná , záhádná, vybarvená,víc si přát....ST
|
18.09.2015 - 10:42
dobře je to zveršované..ST
|
18.09.2015 - 10:34
je lepší počítat do deseti a vyhnout se hádce....ST
|
18.09.2015 - 10:29
pěkně jsi to napsala, poutavě.....ST
|
18.09.2015 - 10:26
dokud mi zdraví sloužilo, jezdila jsem tam ráda....ST
|
18.09.2015 - 10:23
moc se mi líbí....ST
|
18.09.2015 - 10:21
pohladila a potěšila tvá báseň......ST
|
18.09.2015 - 10:18
ta vedra se opravdu na nás podepsala......ST
|
18.09.2015 - 10:13
ve starém zdivu spí vzpomínky na dobu minulou...ST
|
18.09.2015 - 09:59
také znám místa, kde rostou,ale bohužel se mi špatně chodí..........ST
|
18.09.2015 - 09:47
něžná báseň plná lásky....ST
|
18.09.2015 - 09:44
bohužel je to tak jak píšeš...ST
|
18.09.2015 - 09:42
neuměla bych žít bez dobrých přátel, ale jak píše zelená víla,je jich málo.......ST
|
18.09.2015 - 09:38
někdy sny potrápí, jindy dodají dobrou náladu.....ST
|
18.09.2015 - 09:35
je mi smutno, z té lidské zloby a nenávisti.....ST
|
18.09.2015 - 09:04
máš pravdu,zloby a nenávisti je kolem nás víc než můžeme unést.....ST
|
17.09.2015 - 22:37
bolest a hořká pravda života......jsi skvělý vypravěč ST
|
17.09.2015 - 22:28
přeju štěstí vašemu vztahu....ST
|
17.09.2015 - 22:26
je to zajímavé vyprávění...ST
|
17.09.2015 - 20:44
Tomáš: pamatujeme stejnou dobu a to je krásné....ta doba mladostí i nerozvážností.....díky za vzpomínání se mnou
|


