jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
07.10.2015 - 17:10
to je tedy pecka!!!! ST
|
07.10.2015 - 13:41
podzim hýří barvami a připomíná, radujte se z krásy kolem, brzy přijde zima.......ST
|
07.10.2015 - 13:30
líbí se mi.....ST
|
07.10.2015 - 11:50
jc senior: moc děkuji za milý komentář
|
06.10.2015 - 21:13
pěkně zveršované......ST
|
06.10.2015 - 11:26
šťastně pluj lodičko, života tvého.....ST
|
03.10.2015 - 07:11
hned se mi zlepšila nálada....pěkné vyprávění.....ST
|
01.10.2015 - 05:14
verše jsou krásné, jako podzimní modlitba....ST
|
01.10.2015 - 05:11
jedna věc je jistá.....na podzim mají jiřiny nejkrásnější barvy......ST
|
30.09.2015 - 07:30
cíítím vůni sena, louka je posečena........ST
|
30.09.2015 - 07:27
dovedeš pobavit i potěšit.....ST
|
30.09.2015 - 07:23
i to se stává....přijde jiná.....ST
|
29.09.2015 - 14:16
ST
|
29.09.2015 - 14:14
láskyplné, horoucí vyznání....ST
|
29.09.2015 - 14:11
velice hezký závěr....ST
|
27.09.2015 - 05:41
Přečetla jsem s velkým zájmem. Stejně jako Lilith píše, někdo opsal celý řádek z mé básně. Nepouštím se do sporu, stejně bych neuspěla, ale bylo mi z toho špatně.....a tobě básníku ST
|
27.09.2015 - 05:30
nemůžeme poručit větru, dešti....příroda si dělá co chce.....ST
|
27.09.2015 - 05:23
Psavec: děkuji za návštěvu
|
27.09.2015 - 05:22
Psavec: je to prostě o životním zklamání........díky
|
25.09.2015 - 19:16
zase bude dobře,to jen někdy s námi život zamává.....ST
|


