jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
25.09.2015 - 19:03
barevné krásy podzimu se mi líbí....ST
|
25.09.2015 - 19:00
moc se mi líbí......ST
|
25.09.2015 - 18:33
někdy neškodí, ale všeho s mírou.....ST
|
25.09.2015 - 18:14
krásně se rýmuje a zní jako hudba.....ST
|
25.09.2015 - 18:11
v tvém popisu je podzim pohádkově nádherný.....ST
|
24.09.2015 - 19:37
James Libustka: děkuji za komentář
|
24.09.2015 - 00:14
řeka: bylo to nutné a tobě díky
|
23.09.2015 - 21:51
ST
|
23.09.2015 - 21:49
ST
|
23.09.2015 - 21:48
ST
|
23.09.2015 - 21:46
ST
|
23.09.2015 - 15:30
nejsembásník: děkuji za upřímná slova.......díky
|
23.09.2015 - 10:15
Levandule: díky za milý komentář
|
18.09.2015 - 14:54
Lota: byla to velká láska, ale bohužel jen z mé strany.....děkuji za návštěvu
|
18.09.2015 - 14:49
J.F.Julián: děkuji za radu můj milovaný básníku
|
18.09.2015 - 12:29
v tvém podání je podzim nádherný,,,,,,,,,ST
|
18.09.2015 - 12:24
E.T.Jane: krásně jsi to zveršovala....díky
|
18.09.2015 - 12:23
E.T.Jane: není snadné jen tak zapomenout a díky za komentář
|
18.09.2015 - 11:17
kostival si velice cením, znala jsem i bonbo'ny fialky a chutnaly náramně...ST
|
18.09.2015 - 10:51
když kamarád podá pomocnou ruku, je po bolestí....ST
|


