jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.12.2015 - 20:40
líbí se mi......ST
|
22.12.2015 - 20:37
těším se a raduji společně se svými vnoučaty....ST
|
22.12.2015 - 20:33
Rivendell: potěšil mě tvůj komenář...díky
|
18.12.2015 - 08:06
Rivendell: děkuji za komentář
|
02.11.2015 - 06:20
také jsem měla anduláka Pepíčka....mluvil a vítal mě slovy" babičko,dej mi pusinku ".....ST
|
31.10.2015 - 11:53
Vlasy zešedivěly, na tvářích se objevily vrásky, ale vzpomínky jsou stále mladé. ST
|
31.10.2015 - 11:50
Vnoučata jsou naše sluníčka.Co lásky a radostí umí rozdávat.ST
|
16.10.2015 - 20:38
všechny nás čeká čas odkvétání a to je spravedlivé.....ST
|
16.10.2015 - 20:10
Levandule: díky za návštěvu
|
16.10.2015 - 10:38
je to pravdivé a vypráví to o morálce ......ST
|
15.10.2015 - 13:44
pěkné věrše....ST
|
14.10.2015 - 10:26
je nám líto všeho, co zmizelo do nenávratna.....ST
|
14.10.2015 - 10:22
Pravdivě a citlivě napsáno....ST
|
08.10.2015 - 11:47
skvělá báseň, je v ní pravda....ST
|
08.10.2015 - 07:02
ST....nikdy to nevzdávej a hledej co tvůj život zpestří a naplní
|
08.10.2015 - 06:45
nádhera.....ST
|
08.10.2015 - 06:42
málo si věříš i tebe potká láska až přijde ta pravá žena.....ST
|
07.10.2015 - 18:59
dokud máme maminku, máme i domov......ST
|
07.10.2015 - 18:57
milovat a být milován je největší štěstí......ST
|
07.10.2015 - 17:19
Levandule: ta vdova je moje švagrova a já to stále vidím před očima ....tu samotu růže a vdovy......díky
|


