valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
06.09.2019 - 15:27
určitě, moc se mi líbí co je v ní vySTiženo, je fajn být sám, je fajn když je všední den, je fajn i když je víkend a je fajn být s přáteli, život je prostě fajn i když někdy člověku tak trochu fajn není, vybere si každý, když chce
06.09.2019 - 15:25
zaujala mě tak zvláštním způsobem, že jsem se k ní vrátila a dám ST
06.09.2019 - 15:23
tak trochu Forest Gamp :-), moc se mi to líbí a.....jen běž, kdo STojí nikam nedojde
06.09.2019 - 15:21
Jistě, to podSTatné je vždy stejné, napořád, snad
06.09.2019 - 00:06
milé ST
06.09.2019 - 00:05
vždy dík za úsměv ST
06.09.2019 - 00:04
moc se mi líbí, krásně napsané a plné pravdy ST
06.09.2019 - 00:03
popsala si opravdu ponuře ten příběh ST
06.09.2019 - 00:00
obrazy ve verších ST
05.09.2019 - 23:57
dovedu si to doST dobře představit a opravdu je to děsivý obraz
05.09.2019 - 12:00
Když musíš tak musíš :-) chá a ST
05.09.2019 - 11:30
Je vzrušující :-) s chardonnay tvá noc, jen nevím zda nevypils moc ST
04.09.2019 - 21:16
Aha, jak málo o ní vím ST
04.09.2019 - 21:14
je to něžná krása ST
04.09.2019 - 21:10
lepší je být oSTatním k smíchu než sobě k pláči
04.09.2019 - 21:09
krásně nevinné přátelSTví
04.09.2019 - 21:04
krásné ST
04.09.2019 - 18:08
milé a hladivé ST
04.09.2019 - 18:05
Děkuji za tvou báseň. 1. přivedla mě do krajů kde dozrává víno. 2. už mi nevadí že dnes v smutku piju ST
04.09.2019 - 17:48
skvěle, naSTavit zrcadlo sám sobě, to se cení, lépe než když nám ho nastaví někdo jiný, je v tom moudrost, ach jak mi schází
1 ... 19|20|21|22|23|24|25|26|27 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku