valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
10.10.2019 - 08:24
no, neni bohužel, někdy nám dává fakt zabrat ST
|
10.10.2019 - 08:23
Ó, to je opravdu idylka za ST
|
10.10.2019 - 08:22
Hele super, nevim jeSTli je fajn, že takhle to dodnes prožívám :-)
|
10.10.2019 - 08:19
Wau, a to opravdu ST
|
08.10.2019 - 22:48
hezky jsi to poskládal :-) ST
|
08.10.2019 - 22:44
Ringo to fakt rozštípnul :-) ale tobě ST
|
08.10.2019 - 22:36
spravila mi náladu, obrazům a atmosféře kterou vytvořila ST
|
08.10.2019 - 22:35
Jen ST
|
08.10.2019 - 22:34
zbydou jenom kosti
ocucají je hosti žiju přítomností vyhraje kdo se poSTí mam depku i z tý básničky |
07.10.2019 - 23:12
Obě dvě maj skvělý závěr a občas i myslím :-) ST
|
07.10.2019 - 23:09
Jo je to snadné a krásné když je cit opětován ST
|
07.10.2019 - 23:08
Ne každý za to STojí
|
07.10.2019 - 23:06
:-)ST
|
07.10.2019 - 23:05
smysly a předSTavivost jsou podstatou mého života, je mi z tvé básně příjemně a malinko děsivě, docela zvláštní kombinace, moc se mi to líbí
|
07.10.2019 - 23:01
Taky mam básničku Ticho, příště ji vložím. Kolikrát před tichem sami utíkáme a přitom je tak krásné potichu poslouchat ticho...ST
|
07.10.2019 - 22:57
Hezky :-) a ta malůvka tedy hm tak malé Lil ST
|
07.10.2019 - 22:55
Moje předSTavivost je vybičována a loutkář co má pod kontrolou smysly a duši ten mě děsí
|
07.10.2019 - 22:53
opravdu milá atmosféra ST
|
07.10.2019 - 22:51
Ach ta láska, už jen to slůvko laská :-), pěkné ST
|
07.10.2019 - 22:50
:-) ST
|


