valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
28.10.2019 - 08:08
M.A.Rek: Kajuta: děkuji
28.10.2019 - 08:08
vavaoko: užívám, děkuji
28.10.2019 - 08:07
Jooo, a tak je přeci člověku krásně :-), v klaunském křesle, ať se děje co se děje, v takovém křesle svět se jen směje ST
28.10.2019 - 08:05
Tam budeš mít doST času na psaní, myslím. Nevím, ale ráda si to přečtu, pro potěšení a úsměv :-)
27.10.2019 - 12:50
skvoST
27.10.2019 - 12:43
jojo to si kolikrát i říkám, zbytečně se nerozptyluj focením a tak, užívej a prožívej, to ti nikdo nevezme ST
27.10.2019 - 12:41
Jů :-) tak to ses měl. Úplně to vidím, rozverně vzrušující obraz ST
27.10.2019 - 12:38
hmmmmm, moc fajnová ST
27.10.2019 - 12:37
všechno je v podSTatě náhoda, ale jaký si uděláme takový to máme a co hodně chceme to by prý mělo přijít, takže vlastně náhoda není nic, kdoví
27.10.2019 - 08:32
No ty jo :-) nádherný, STrašně se mi líbí jak jsi tam napsala i v naší krásné zemi, taky to tak vnímám, přeji krásný barevný podzim
27.10.2019 - 08:29
Ó,Ó, to tvé milované moře a navíc má vzpomínka na letošní dovolenou, jak jsem si plavala a snila...moc hezké a předSTavivost burcující
23.10.2019 - 20:40
S jídlem přece rostou chutě!
Co kdybych ti ráno řekla
míSTo menu, lásko
chci tě

Promiň :-)
10.10.2019 - 23:15
opravdu, ale opravdu jsem si poeticky pošmákla :-), musím dokonce konstatovat že mi báseň přijde až vzrušující a přečetla jsem si jí ještě jednou a opravdu je, dráždí představivoST a fakt se ti povedla a tvůj koment :-)to mi zrovna stál mě pobavil, vím že to pokračuje jiným směrem:-)
10.10.2019 - 23:03
Hmmm, tak řekla bych doSTi silný kafe, možná spíš Whisky, jestli opravdu, ale opravdu jsi tak trpělivý a bez zloby se do toho pouštíš dál a dál, tak jsi snad svatý, většina chlapů by byla vzteklá, nepříjemná, možná i vulgární. Moc se mi líbí ale jak je tato problematika popsána, tak skoro jemně, něžně a bez zlosti, myslím problematika mnoha manželských ložnic :-)
10.10.2019 - 13:32
jsme tak rozdílní:-) my ženy a vy muži:-)a draci těm to musí svištět, jsem proSTě Anička:-)
10.10.2019 - 08:43
Opravdu autentické, vzpomínám na babičku, na její svět v penzionu pro seniory a taky na to že i ona byla mladá, krásná a šťastná...ST za téma i za zpracování
10.10.2019 - 08:40
předSTavuji si jaký obrázek by mohli proboha dát na Durexky:-)
10.10.2019 - 08:38
Odpuštění :-), nad něj není. ST
10.10.2019 - 08:26
Opravdu milé ST
10.10.2019 - 08:25
Tak snad smíš a nejen sníš ST
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku