valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
25.09.2019 - 19:17
jo :-) i takový je podzim, je dobré si o tom přečíST, venku už je skoro tma a jeden by opravdu propadl smutku, dík
25.09.2019 - 19:15
jo :-) ta podzimní nálada je tam, melancholie, konec, stíny, proč zrovna podzim je tak plný stesku. Jo STýská se nám po létě, ale ono zas přijde...
25.09.2019 - 19:12
ST svobodě, moc se mi líbí
25.09.2019 - 19:11
hm, komedianSTví je jedna velká komedie a šašek to je pro mě zvláštní symbol smutku. Myslím že za přemírou humoru navenek se skrývá neskutečné množství smutku uvnitř. Dík za počtení a zamyšlení.
25.09.2019 - 19:08
a já tě zas vidím, proSTě zamilovaného, je to nádherná fantazie protkaná dvěma :-)
25.09.2019 - 18:59
Jo, to se mi líbí, melancholie je znát, ale chceš si pořád hrát :-) ST
25.09.2019 - 18:55
v básních i písních každý nacházíme co chceme, souvisí to S Tím co prožíváme, směr do hostelu je důležitý, možná i pro ježkovo přežití, je podzim, slunce občas svítí a jaro vykouzlí zas kvítí...mně je vlastně dneska podzimně smutno
25.09.2019 - 18:35
Hm, Boha vskutku není, tak zbývá vytloukat můj :-)klín klínem a mámení a snění a mému králi dám co mu patří, co vejde se do něj :-) doSTane za tři
25.09.2019 - 18:30
Hmmmm, no, sedí mi do nálady, můj román je taky někdy prázdný, a někdy zas jsem šťastná, že je teď a právě tady, snad každá STrana začíná zrána a dokud se ráno probudíme je na nás jak stránku naladíme, poloha naší mysli utváří smutek i smích, si myslím :-) jen nemysli si, někdy jsem totálně vyčerpaná, večerem a často i z rána
25.09.2019 - 18:20
když je mi smutno jdu k tobě a nikdy se nezklamu, je to tak čiSTé, sladké a laskavé
25.09.2019 - 18:13
Kapka: Jsi mi moc blízká :-)
25.09.2019 - 18:12
ano, ano, ano, to moře, to nás nabíjí, taky ho miluju, ty vlny, co nás objímají a cítíme se jako v ráji, jen :-( letošní mé moře bylo trochu plné hoře, ale už je to fuk, léto je pryč, máme tu podzim a zatím je doST krásný
25.09.2019 - 18:07
Tichy_vulkan: No pravdu díš, rozum ten jde stranou, děkuji
25.09.2019 - 18:06
Kapka: no, tak tomu bych řekla silná káva, asi Irská :-), pustila jsem si toho Prokopa, neposloucham tenhle žánr, ale ta písnička mě prostě rozplakala, dík za ni, ale já, právě ze známých důvodů zapomenout nechci a snad ani nemusím, děkuji moc moc moc
25.09.2019 - 18:03
Gándhí: Psavec: velice děkuji :-)
25.09.2019 - 17:57
Lilith: to určitě, láska je nejvíc, na chvíli a nejlépe navždy, děkuji
25.09.2019 - 17:56
Dota Slunská: přesně tak, můj TY :-) je zcela nezaměnitelný a nenahraditelný, dík
25.09.2019 - 17:54
matousekKkrejca: vavaoko: děkuji :-)
25.09.2019 - 17:53
byron: jojo, pohlazení pro něj, děkuji
25.09.2019 - 17:53
M.A.Rek: toť otázka, cesta do nebe vede přes peklo, jsem tedy prokletá a zakletá, nebo zapeklitá, sama nevim, nicméně dík
1 ... 17|18|19|20|21|22|23|24|25 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku