valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
20.09.2019 - 13:30
jo :-( docela magický a tragický asi, když slzy smáčí naše řasy, moc se mi líbí ST
|
20.09.2019 - 13:28
Skvěle, bývala jsem nočňátko a ten výraz dobře znám ST
|
20.09.2019 - 13:26
a do pekla se chodí skrz nebe asi tak ST a pěkná básnička
|
20.09.2019 - 13:25
moc hezká, tak si tu přemítám že někdy taková láska může být i docela blízko ST
|
20.09.2019 - 13:16
Jooooo, je mi z ní krásně a je neskutečně hravá ST
|
20.09.2019 - 13:14
Kam? Hádat se mi nechce, s pomSTou raději křehce :-)
|
20.09.2019 - 13:08
jo, zlomenina srdečního svalu, léčí se těžko a STrašně pomalu
|
20.09.2019 - 13:05
neskutečně milé a neskutečně mi sedla, ve spánku můžeme krásně snívat ST o čem chceme, je krásné si do života ten sen sebou vzít
|
20.09.2019 - 13:01
Ze života, z toho krutého, hnusného a přeSTo milujeme žít, proč vlastně ?
|
20.09.2019 - 12:59
Je to tak čiSTé :-) dík za počtení
|
20.09.2019 - 12:58
Hmmm, možná ani on sám ST
|
20.09.2019 - 12:57
:-D:-D ST vždy ti musím poděkovat za pousmání
|
20.09.2019 - 12:56
Zimu a chlad ST
|
08.09.2019 - 22:29
četla jsem ji už nepřihlášená a myslela dokonce, že jsem ji i komentovala, teď ji čtu znova. Ach, snad vždycky STojí za to žít a věř že teď zrovna taky moc radosti nemám a ty mi věříš viď, nejhorší je že pak člověk všechny ty krásy života vidí, ale vůbec nic necítí...
|
08.09.2019 - 21:07
ne, jedno plátno neSTačí, snad nekonečné leporelo :-) ale nej je žít a milovat
|
08.09.2019 - 20:56
Kam že to jde? :-) Jo až tam :-( ST
|
08.09.2019 - 20:47
no tedy, chudák žena :-) ST za úsměv
|
07.09.2019 - 11:38
nene, ani podzim bolest neodvane ST jinak se mi báseň moc líbí
|
07.09.2019 - 11:30
no, hlavně aby ses poučila, myslím že chybujeme STále, když se zamilujeme a nedovedeme oddělit chtíč od lásky, jinak se mi líbí ta báseň
|
06.09.2019 - 15:35
nedovedu udržet své pocity na uzdě, dávám jim volný průchod, bohužel pro mě i pro okolí, ale pak vlaSTně ten ventilek trochu použiju, moc se mi líbí způsob jakým píšeš, opět jsem si to přečetla víckrát a ty tvoje dívky jsou tak rozumné a lákavé a éterické a v krajině kde se pohybuješ je úchvatně
|


