valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
11.01.2020 - 18:52
Hm, mrazí mě z té básně, lítoST je zvláštní cit a tvá báseň se mi moc líbí, kéž bysme žili opravdu tak abysme nemuseli ničeho litovat, jde to? Myslím že ne. Továrna na absolutno, dredy, kaluže, strach, závěr básně, po zrcadle kanou slzy, skvělá atmosféra básně a Koller na závěr, fakt pěkný
|
11.01.2020 - 18:14
Fakt jsem se při básní zasnila, musím vyzdvihnout tvoji slovní zásobu a přehled, je to chytrá poezie, teď si tak říkám co je lepší. Snění nebo realita????Asi snílek v realitě
|
11.01.2020 - 18:07
Ringo: tak to mě fakt pobavilo:-)
|
11.01.2020 - 18:05
Tam je tolik originálních a hezkých míST ale hlavně je to procítěné, takže dohromady fakt krása
|
11.01.2020 - 18:00
Kapka: dík
|
11.01.2020 - 18:00
M.A.Rek: je fajn že mě poznáváš, dík
|
11.01.2020 - 17:58
byron: to mě těší žes ji četl několikrát, moc
|
11.01.2020 - 17:56
Ringo: Kdyby v duze byla black
dělala by černý flek díky za tvůj štěk jsi náš blue vtipálek |
11.01.2020 - 17:48
Tak to je fajn, dík
|
11.12.2019 - 22:58
nedovadu popsat jak mile na mě působí tvoje tvorba ST
|
11.12.2019 - 22:57
Je mi to blízké ale v životě bych to tak nevyjádřila ST
|
11.12.2019 - 22:54
moc se mi líbí ta pravidelnoST a údernost, ale z mého pohledu ty čárky na koncích veršů mají nějaký smysl, přijdou mi zbytečné
|
11.12.2019 - 22:51
Jo to se mi líbí, takové mírně lechtivé a milé ST
|
10.11.2019 - 23:16
asi jsme STejně beznadějně postižený :-) protože je mi to moc blízký
|
10.11.2019 - 22:57
podzim ten si léto vzal... :-) je to neskutečně milé ST
|
10.11.2019 - 22:51
Hmmmm, proSTě skvěle
|
10.11.2019 - 22:48
Dvojice stínů a pes, dobrej začátek, ale jinak doST příšerná představa a žes to popsal dobře
|
10.11.2019 - 22:37
skvělá atmosféra ST
|
05.11.2019 - 23:00
k životu STačí tak málo, snad jen ho žít, ale my lidé asi chceme víc a to je vlastně taky fajn
|
05.11.2019 - 22:56
Hmmmm, smekám ST
|


