valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
11.01.2020 - 18:52
Hm, mrazí mě z té básně, lítoST je zvláštní cit a tvá báseň se mi moc líbí, kéž bysme žili opravdu tak abysme nemuseli ničeho litovat, jde to? Myslím že ne. Továrna na absolutno, dredy, kaluže, strach, závěr básně, po zrcadle kanou slzy, skvělá atmosféra básně a Koller na závěr, fakt pěkný
11.01.2020 - 18:14
Fakt jsem se při básní zasnila, musím vyzdvihnout tvoji slovní zásobu a přehled, je to chytrá poezie, teď si tak říkám co je lepší. Snění nebo realita????Asi snílek v realitě
11.01.2020 - 18:07
Ringo: tak to mě fakt pobavilo:-)
11.01.2020 - 18:05
Tam je tolik originálních a hezkých míST ale hlavně je to procítěné, takže dohromady fakt krása
11.01.2020 - 18:00
Kapka: dík
11.01.2020 - 18:00
M.A.Rek: je fajn že mě poznáváš, dík
11.01.2020 - 17:58
byron: to mě těší žes ji četl několikrát, moc
11.01.2020 - 17:56
Ringo: Kdyby v duze byla black
dělala by černý flek
díky za tvůj štěk
jsi náš blue
vtipálek
11.01.2020 - 17:48
Tak to je fajn, dík
11.12.2019 - 22:58
nedovadu popsat jak mile na mě působí tvoje tvorba ST
11.12.2019 - 22:57
Je mi to blízké ale v životě bych to tak nevyjádřila ST
11.12.2019 - 22:54
moc se mi líbí ta pravidelnoST a údernost, ale z mého pohledu ty čárky na koncích veršů mají nějaký smysl, přijdou mi zbytečné
11.12.2019 - 22:51
Jo to se mi líbí, takové mírně lechtivé a milé ST
10.11.2019 - 23:16
asi jsme STejně beznadějně postižený :-) protože je mi to moc blízký
10.11.2019 - 22:57
podzim ten si léto vzal... :-) je to neskutečně milé ST
10.11.2019 - 22:51
Hmmmm, proSTě skvěle
10.11.2019 - 22:48
Dvojice stínů a pes, dobrej začátek, ale jinak doST příšerná představa a žes to popsal dobře
10.11.2019 - 22:37
skvělá atmosféra ST
05.11.2019 - 23:00
k životu STačí tak málo, snad jen ho žít, ale my lidé asi chceme víc a to je vlastně taky fajn
05.11.2019 - 22:56
Hmmmm, smekám ST
1 ... 13|14|15|16|17|18|19|20|21 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku