valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
04.05.2014 - 14:07
no to je proSTě skvělý
|
04.05.2014 - 14:05
ou, hlavně že nelituješ, jen...malinko pochybuješ? moc se mi líbí ten úvod, ale nejen ten... ST
|
04.05.2014 - 14:02
ST jak ten největší a nejvoňavější knoflík, je to neskutečně milé přečíst si takovou básničku, vlastně místo pohádky po obědě :-)
když jsem byla malá milovala jsem galanterie |
04.05.2014 - 13:58
tak neutíkej :-) ne, nechci to zlehčovat, hezky jsi to napsal ST
|
04.05.2014 - 13:56
No páni! A ten závěr, na první pohled rýmovačka, ale ne! tohle má skvělou myšlenku a mně se to moc a moc líbí ST
|
04.05.2014 - 13:53
no teda :-) snad jsi na nic nezapomněla, zavzpomínala jsem na nedávný výlet do centra Prahy, zavzpomínala na dobu, kdy jsem tam žila a milovala to tam, no asi už bych tam žít nechtěla, ale tvůj guláš(ano směsici všech možných ingrediencí) jsem si přečetla STrašlivě ráda
|
04.05.2014 - 09:42
tak tenhle výjev mě dostatečně rozvášnil:-))), to proto že jsem bosorka...ST
|
04.05.2014 - 09:40
no, moc se mi líbí, kéž má člověk k sobě vždy někoho komu může dát originál, někoho dostatečně vnímavého, citlivého a romantického, aby ocenil poetickou duši ST
|
04.05.2014 - 09:35
ou, z.v. v první části jsem si tak vzpomněla na toho svého tátu, že ještě teď polykám slzy, ano, až půjdu do lesa tak tam vlastně budu s ním...a druhá část má hloubku v myšlenkách, že nemůžu dělat jinak než dát ST alespoň, a založím si tvoji opravdu krásnou několikarozměrnou báseň
|
03.05.2014 - 21:20
tvé hříčky se slovy jsou prostě famózní, vášeň až červenám z téhle básničky zní, a jestli nemám pravdu, tak z těch tvých řádků prostě zchřadnu...tedy zblázním se... :-D ST
|
03.05.2014 - 21:05
do krásné, rozkvetlé a voňavé zahrady jsi nás vzala, tam se to musí krásně snít a před všemi a vším se skrýt ST
|
03.05.2014 - 20:59
ach jo, je vskutku dekadentní, popravdě tahle báseň ve mně vzbuzuje hrůzu, to není jen pesimistický pohled básníka, jsou tam prvky, které na mě působí hororově a já ráda horory, protože se ráda bojím, už jsem ti ale psala že některé tvé básně působí děsivě, závěr dává opět prostor k zamyšlení, dokonce mi tvá báseň připomněla jeden horor, nevím jak se jmenuje, skupina lidí přijíždí za účelem nějaké terapie na staré panství a tam se odehrávají zvláštní věci...
|
03.05.2014 - 12:54
je vtipná, hravá a má skvělý závěr ST
|
03.05.2014 - 12:49
je milej, zatím? no to andělé většinou jsou, tak si ho jak oko v hlavě opatruj :-)))ST
|
03.05.2014 - 12:45
ano, ano, je lépe nevystrkovat nos z vyhřáté chaloupky, ale i to má své kouzlo, stejně jako tvá básnička ST
|
03.05.2014 - 12:42
v pár slovech nádherná májová atmosféra ST
|
03.05.2014 - 10:25
a tak jsem hned po ránu přečetla tvoji reklamu, odteď tvým básním neodolám, se smíchem den lépe zdolám, dík :-) ST
|
03.05.2014 - 10:21
Hani, musela jsem si ji poslechnout ještě jednou, nádhera
|
02.05.2014 - 21:56
ou, Hani ten závěr mě doopravdy dojal, a vůbec celá atmosféra té básně...do zámku nechoď, čeká tě tam...nápadité a děsivé...ST
|
01.05.2014 - 20:58
chválím především to žes takhle zpracovala básničku, stejně přednes autora je nejlepší, protože ty se dovedeš do své básně vcítit nejlépe ze všech, možná si mě vyburcovala, no uvidím, pěkný počin ST
|


