valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
20.07.2014 - 22:26
milá hra se slovy ST
20.07.2014 - 22:21
příjemná dovolenková, je fakt krása vidět dovádějící velryby v moři, navíc teď si vždy vzpomenu na velrybu Malinu:-)ST
20.07.2014 - 22:16
moc hezky vyburcovala moji představivoST, a navíc miluji pole plná vlnících se klasů, víc než pole smradlavé řepky;-)
20.07.2014 - 22:12
matousekKkrejca: tak to mám radost že se alespoň trochu líbí
20.07.2014 - 22:11
hm, víš na co jsem si vzpomněla, když jsem byla malá každá hvězdička patřila jednomu člověku, tak jsme si snily s kamarádkou, a když ta hvězdička zhasla ten člověk zemřel, když moje sestra byla po vážné nehodě na ARU tak jsem sledovala jednu hvězdičku, patřila jí, září stále...nevím proč na tohle všechno jsem si vzpomněla při přečtení té básničky, promiň můj komentář je úplně mimo, tvoje báseň zaslouží ST
18.07.2014 - 13:58
ST za ty tvoje neúnavné nápady, fakt klobouk dolů, humor a nápady ti nechybí
18.07.2014 - 13:50
jasně tak to má být...tady a teď, i název mě zaujal ST životu, radosti, lásce, vivat
18.07.2014 - 08:20
skvěle, líbí se mi když někdo píše o takových činnoSTech a ještě takhle dobře, navíc ho občas hrávám, ale tedy když se mi zadaří je to spíš náhoda
18.07.2014 - 08:14
musí žena opravdu milovat, když ho nechá jít a s ním všechny problémy, vyjádřila jsi nádherně uprostřed básně"svobodná a volná v líném tanci", někdy je lépe nechat jít a toužit, jen tak pro klid, protože opravdová láska může moc bolet, ale ještě lepší je se zase nacházet...báseň vyjadřuje nejen lásku ale i nádhernou čistotu duše, jo a víla to je něco nadpozemského a éterického, tu musí milovat každý kdo se s ní jednou setká ST
18.07.2014 - 08:05
To je nádherné, takové nadčasové, tahle báseň mohla vzniknout i v předminulém století a pro mě a myslím mnohé z nás je díky představivoSTi stále aktuální, úplně to vidím a snad i slyším ten zvuk, zvuk kosy, ten zvuk co přetíná stovky stvolů a zanechává za sebou píchavý povrch posečené louky, vnímám i tu vůni, povedla se ti opravdu skvostná báseň, autentická, obrazná a taková zvláštně čistá...je z ní cítit i ten pot a lopota a fascinace přírodou, nadchla mě
17.07.2014 - 23:02
já nevím, mě tak napadlo, lásko, bože lásko...myslím že jsi zamilován;-)ST
17.07.2014 - 22:58
když pročítám tyhle verše a vracím se každou chvíli zpět, díky nim poznávám tvůj svět a je plný humoru a širokých obzorů a já jsem šťastná že tu čest mám, že tvoje dílka tu denně pročítám a úsměv vždy vykouzlí na mé tváři, tvá dílka na libresu opravdu září...
16.07.2014 - 23:02
jsou mi moc blízké ty pocity popsané v básni, já ji vůbec nevnímám smutně, naopak je plná života, tak nějak správných hodnot, lásky, nejen ke čtyřnohému příteli a také přátelství, je plná toho co i já uznávám a je mi velice blízká a napsala jsi ji moc hezky, možná i díky nemoci jsi dospěla k takovým krásným veršům, tak ale já doufám že už jsi zdráva:-)ST
16.07.2014 - 22:41
ST a nemám slov
16.07.2014 - 22:33
couvám, padám, podléhám, prožívám...a my s tebou, protože jsi to napsala moc hezky, smyslně a dráždivě, ten medvídek je třešnička na dortu, moc hezky dokresluje tu živou atmosféru ST
16.07.2014 - 22:28
víš mně se strašně líbí ten tvůj široký obzor, líbí se mi co všechno v jedné básničce jsi schopen sdělit, hned ta první, tam je prostě strašně moc toho co k létu patří a ty babči nemají chybu, hned je vidím a směju se tomu o čem tlachají a vidím motoráček a Sázavu a vodáky...a v té bibli čtu také moc ráda a tvoje lesy jen a jen zvou k toulkám, proSTě se ráda toulám tvými básněmi
15.07.2014 - 09:40
cha, cha, ani upíři to nemají v dnešní době lehké, vtipné a v závěru rada nad zlato:-)ST
15.07.2014 - 09:35
ano i takové osudy nás osloví, také jsem napsala o sebevrahovi, skočil pod vlak byl to kamarád mých dětí, napsala jsi to skvoSTně, v závěru zamrazilo až sem, moc smutné, nebyla připravena na tolik lží, když umírá naděje začíná zoufalství, někteří s ním žít nedovedou, škoda mladého života, škoda naivního poupěte, které kdosi utrhl a hodil z okna...
15.07.2014 - 09:27
z té básničky tryská láska, štěstí, radost, dobrota, souznění...happy pán, happy pes...ouplně skvěle napsáno, jsem ráda že si tě tady můžu číst ST
14.07.2014 - 22:09
letní, jablečná, voňavá a taky plná sluníčka ST
1 ... 76|77|78|79|80|81|82|83|84 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku