valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
29.07.2014 - 15:14
je vidět že jsi měl čas...rozjímat, pátá sloka je skvělá, úplně jsem si tě představila, tam někde u přístavu, za zády kostelík, autentické ST
29.07.2014 - 09:41
co dodat, je v ní láska, boleST, nostalgie, je krásná, a já za ní vnímám i tu Francii...
29.07.2014 - 09:37
jasně tohle je moje sobota, přesně tak jsem to vnímala, vivat léto ST
29.07.2014 - 09:35
hm, tak to je silné, a mně to připomnělo nedávnou tragédii českých vojáků a pak taky výročí 1.světové ST
29.07.2014 - 09:33
ano, krásně se dá do té básně vcítit, líbí ST
29.07.2014 - 09:31
řekla bych je to báseň, která na mě působí silně psychedelicky a bicí to jen dotvářejí, dodávají důraz ST
29.07.2014 - 09:28
není co dodat, jen, při sledování hry dětí se toho opravdu dozvíme STrašně moc, no tady je to moc smutné, víš, i moji rodiče se rozvedli, dlouho mi zněla v uších slova: "Dítě nebo byt." Bylo mi osm let. Bolelo to. Samozřejmě že jsem už hodně dávno odpustila, ale přesto se mi to teď v hlavě našlo...
29.07.2014 - 09:22
napsala jsi to nádherně, mám knedlík v krku a polykám slzy...ST
29.07.2014 - 09:20
a teď jsem si teprve uvědomila ten citát, kolik je v něm pravdy, ten se mi líbí moc, už putuje do mého notesu, týká se mnoha lidí v mém okolí
29.07.2014 - 09:19
I přes ten vulgarismus se mi Ranním kosám líbí nejvíc, no jinak proSTě jsi mistr, máš to v sobě, každá básnička popíše atmosféru, dá prostor k zamyšlení a mezi řádky je toho ještě daleko víc, jak říkám mnohorozměrná poezie
29.07.2014 - 00:01
já všem děkuji, nerada na někoho zapomínám, všem kdo četli a zanechali komentář, vnímám, že víte o čem píšu a to mě těší
28.07.2014 - 23:59
básněnka: ano, začínám tomu věřit, tomu, že někde něco je, po smrti, díky ti
28.07.2014 - 23:57
la loba: ano, tak nějak to začínám vnímat, ještě nedávno jsem tvrdila smrt a pak už nic, díky
28.07.2014 - 08:20
zajímavé ST
28.07.2014 - 08:19
ST
28.07.2014 - 08:16
a všechno se změnilo...zrovna před chvílí jsem přemýšlela jak je slovo válka STrašlivé, skoro jako smrtka, jsem ráda že jsem si přečetla tu báseň, no vlastně sto let, to není tak dávno
28.07.2014 - 08:10
to když noc byla mladá a dlouhá...vzrušující melancholická krása za ST
28.07.2014 - 08:07
Ó ST
25.07.2014 - 23:32
snění je krásné a když je o čem je to ještě krásnější, až jsem se sama zasnila, celá básnička navíc zní moc příjemně a druhá sloka ta je úplně nejvíc...ST
25.07.2014 - 19:33
víš co, vzpomněla jsem si na babičku a na Klostermanna...drsný kraj, drsný mrav, tyhle jsou takové krásně syrové, bez přetvářky, trochu drsnější, škoda že babi už nežije, ale nedávno jsme byli uctít její památku, tam u Špičáku kde prošlapala spoustu bot...ST
1 ... 73|74|75|76|77|78|79|80|81 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku