valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
14.11.2014 - 08:49
neskutečně sugestivně popsáno a ten závěr, ten nemá chybu a moc se mi líbí ten úsek...kam zdraví vložím...musela jsem si ji celou přečíst znova, po prvních dvou slokách jsem zavřela oči a věř že ten text mi úplmně zamotal hlavu, opravdu, zkuste číst pomalu a nahlas, úplně vás to omámí...
|
14.11.2014 - 08:42
básnění do pohody :-) a možná jednou pro vnoučnata ST
|
14.11.2014 - 08:40
působivé básnění, všechno se ve mně svírá, ale na druhou stranu zase více vím že si chci užít každý okamžik...ST
|
12.11.2014 - 09:12
No ta je...svůdná, vášnivá a nádherně plynoucí ke skvélému závěru ST
|
12.11.2014 - 09:09
nejsem pivař mě by možná oklamali, ale básnička je vtipná ST
|
12.11.2014 - 09:08
jé to je příjemný a má to náboj
|
12.11.2014 - 09:03
jasně, to je to co chceme nejvíc a ty to asi dobře víš ST za milé čtení
|
12.11.2014 - 09:01
jemně melancholicky podzimní, ale plná života ST
|
12.11.2014 - 08:59
ano, právě slova dovedou nejvíce ublížit, zasekávají se do srdce a vytvářejí hluboké jizvy, vypsal jsi to doSTatečně působivě, je umění nezaobírat se slovy...
|
12.11.2014 - 08:51
no to je nádherně napsáno, kdybych chtěla napsat který obrat mě nadchl tak přepíšu celou báseň ST jo, a je krásně tam u vás...jako u nás
|
11.11.2014 - 21:11
vyvolává příjemné obrazy a je moc hezká ST
|
11.11.2014 - 21:05
nechám si ji jako pohádku na dobrou noc, je opravdu pohádková, zahalená zvláštní atmosférou ST
|
11.11.2014 - 21:00
vnímám ji jako vyznání divoké nezkrotné bytoSTi
|
11.11.2014 - 20:52
jo, jo na zahradě mám petrklíč a pampelišku, fakt, a dnešní večerní teplota u nás byla vyšší než za letních nocí, divná doba, milé básnění ST
|
11.11.2014 - 20:47
krásné pavučinkové vyznání pro štěSTí
|
11.11.2014 - 20:43
nedávno jsem byla na výstavě obrazů, takový jako tvoje báseň jsem tam viděla, Ne samozřejmě jen jsem si teď na jeden vzpomněla, byl namalovaný takovou metodou jakoby z teček a měl úchvatvé podzimní barvy ST
|
11.11.2014 - 20:26
tradice to je moje, uznávám vše co má ten správný základ a z tvých minibásniček ho vnímám, jo, jo vánoce se blíží, sentimentu bude dán prostor, ale co sníh? snad přijde
|
30.07.2014 - 20:20
jo, jo to je smutný...;-)ST
|
30.07.2014 - 20:15
ano, to co k životu opravdu potřebujeme, to STojí strašně málo peněz, jen si to někteří neuvědomují tak jako ty, jo a lásku tu potřebujeme:-) moc hezké
|
30.07.2014 - 20:12
obrázek a vzpomínka zůSTávají, kdo ví kde je mu konec...
|


