valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
05.10.2018 - 21:55
Milena: já vím, to jen první reakce je vždy bolest a smutek, děkuji moc
03.10.2018 - 23:06
Kozy uplý, měl jsem v účtě Beneše, zklamaná×Hermana to mě pobavilo, konec mě trochu vystrašil. Skvělý ST
03.10.2018 - 23:00
Jako bych tam byla ST
03.10.2018 - 22:54
Dík za každé nové ráno kdy vyjde slunce ST
03.10.2018 - 22:49
Bonny a Clyde mě napadlo ST
03.10.2018 - 22:24
Zkus jí mít rád ST
03.10.2018 - 22:23
Mám to taky tak, se svým mužem bojuju za každý strom, letos dvě švestky, hrušeň a broskev, je to pro mě velký smutek, hezky vyjádřeno, nic není navěky, nezbývá nám než se s tím smířit ST
03.10.2018 - 10:19
Moc děkuji všem, trochu jsem váhala, ale to tak nějak mám vždy když něco uveřejňuji:-)
03.10.2018 - 10:18
Špáďa: nebyl to záměr, ale když jsem to viděla napadlo mě to taky ;-) tedy ne tu sochu ale prostě figurku :-D dík za ten pohled
02.10.2018 - 12:20
Když nevyjdeme na světlo ST
02.10.2018 - 12:18
Je to tedy úlet a lítá mi to tu po pokoji, je to Dalí v básni ST
02.10.2018 - 12:13
Hola sne...A pak perla za perlou, tvá slova, tvá fantazie a originalita to jsou opravdové perly ST
02.10.2018 - 12:07
Je to ta pravá...ST
02.10.2018 - 12:04
Ze soudku s archivním ST :-)
02.10.2018 - 12:03
Den je noc a noc je den ST
01.10.2018 - 08:41
Smutný ST a něžně znějící ticho obtočené houslovými klíči dobře znám také ho slýchávám, krásné
01.10.2018 - 08:37
Možná a snad to mám taky tak, cíl je vždy šance a ráda jsem si tu příjemnou básničku přečetla ST
30.09.2018 - 21:51
Smutný ST
30.09.2018 - 21:49
V knihách mnohé najdeme, více však když žijeme;-) v tvých verších nacházím ST
30.09.2018 - 21:43
Napsala si...za ST
1 ... 51|52|53|54|55|56|57|58|59 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku