valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
05.10.2018 - 21:55
Milena: já vím, to jen první reakce je vždy bolest a smutek, děkuji moc
|
03.10.2018 - 23:06
Kozy uplý, měl jsem v účtě Beneše, zklamaná×Hermana to mě pobavilo, konec mě trochu vystrašil. Skvělý ST
|
03.10.2018 - 23:00
Jako bych tam byla ST
|
03.10.2018 - 22:54
Dík za každé nové ráno kdy vyjde slunce ST
|
03.10.2018 - 22:49
Bonny a Clyde mě napadlo ST
|
03.10.2018 - 22:24
Zkus jí mít rád ST
|
03.10.2018 - 22:23
Mám to taky tak, se svým mužem bojuju za každý strom, letos dvě švestky, hrušeň a broskev, je to pro mě velký smutek, hezky vyjádřeno, nic není navěky, nezbývá nám než se s tím smířit ST
|
03.10.2018 - 10:19
Moc děkuji všem, trochu jsem váhala, ale to tak nějak mám vždy když něco uveřejňuji:-)
|
03.10.2018 - 10:18
Špáďa: nebyl to záměr, ale když jsem to viděla napadlo mě to taky ;-) tedy ne tu sochu ale prostě figurku :-D dík za ten pohled
|
02.10.2018 - 12:20
Když nevyjdeme na světlo ST
|
02.10.2018 - 12:18
Je to tedy úlet a lítá mi to tu po pokoji, je to Dalí v básni ST
|
02.10.2018 - 12:13
Hola sne...A pak perla za perlou, tvá slova, tvá fantazie a originalita to jsou opravdové perly ST
|
02.10.2018 - 12:07
Je to ta pravá...ST
|
02.10.2018 - 12:04
Ze soudku s archivním ST :-)
|
02.10.2018 - 12:03
Den je noc a noc je den ST
|
01.10.2018 - 08:41
Smutný ST a něžně znějící ticho obtočené houslovými klíči dobře znám také ho slýchávám, krásné
|
01.10.2018 - 08:37
Možná a snad to mám taky tak, cíl je vždy šance a ráda jsem si tu příjemnou básničku přečetla ST
|
30.09.2018 - 21:51
Smutný ST
|
30.09.2018 - 21:49
V knihách mnohé najdeme, více však když žijeme;-) v tvých verších nacházím ST
|
30.09.2018 - 21:43
Napsala si...za ST
|


