Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.06.2016 - 18:44
Děkuju, taková letní selanka...
|
13.06.2016 - 16:27
No chudák STařík:)))
|
13.06.2016 - 16:19
Lilith: Lil, mám radost, ale kdovíco to není...moc jednoduché:)
|
13.06.2016 - 13:51
ST ...sametové...
|
13.06.2016 - 00:28
ST
|
12.06.2016 - 22:22
Celkem sugeSTivní podání...vidím to:)
|
12.06.2016 - 22:20
Mně utekly nohy...asi z alkoholu:))) pěkná báseň:) ST
|
12.06.2016 - 22:02
Zas jsi napjal plachty, lodníku:)))) ST
|
12.06.2016 - 22:01
ST
|
12.06.2016 - 22:00
Ty máš foneticky básně tak sehraný...moc dobře by se recitovaly...ST
|
12.06.2016 - 18:19
René Vulkán: tak to mne těší:))) dík
|
12.06.2016 - 14:29
Vtipná hříčka:) ST
|
12.06.2016 - 13:51
divoženka1: to by bylo super:))) děkuju moc!
|
12.06.2016 - 11:22
:-)
|
12.06.2016 - 09:24
vavaoko: Očko, děkuju ti :)
|
12.06.2016 - 09:23
Kajuta: děkuji ti ...no dělám, co můžu, aby to trošku vázalo:)))
|
12.06.2016 - 08:49
Oslovilo...ST
|
12.06.2016 - 07:29
kasparion: děkuji ti za přízeň...
|
11.06.2016 - 23:46
dobré...ST
|
11.06.2016 - 23:46
Moc dobré...ten pocit asi my mámy známe, taková ta nekonečná trpělivoST
|


