Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
15.06.2016 - 06:51
madison: díky, že se líbila:)
|
15.06.2016 - 06:49
madison: Díky, šplhnul sis:)))
|
14.06.2016 - 20:14
Tak jSTe se nějak rozjeli v alkáčovém oparu a v subaru:)))
|
14.06.2016 - 20:13
A co na to pan Miler? ST
|
14.06.2016 - 20:11
Ta laparoskopie tě nějak "nakopla":-)))) ST
|
14.06.2016 - 16:31
Neviděla bych to tak STrašně černě s tou smrtí květin...
|
14.06.2016 - 16:27
Psavec: a já děkuju moc!
|
14.06.2016 - 16:26
Psavec: ámen...a díky
|
14.06.2016 - 11:01
Božínku, to je smutku...hlavu vzhůru...ST
|
14.06.2016 - 11:00
Tamaro, to je dobré...ST
|
14.06.2016 - 10:53
vavaoko: očko, děkuju za pochvalu, potěšila:)
|
13.06.2016 - 21:58
Souhlas naproSTý, Lil
|
13.06.2016 - 21:54
kasparion: děkuju za spolutoulání:)
|
13.06.2016 - 21:09
Lilith: když je přírody moc a denně, taky to není ono: člověk je tvor společenský:) děkuju
|
13.06.2016 - 21:08
Ringo: děkuju za smajlíka:))) a neboj...
|
13.06.2016 - 20:09
zenge: Polečnici často břehy nedostačují...děkuju ti, je to starší věc, nic moc...
|
13.06.2016 - 20:00
Často se z tchýně povyroste...nedělej z toho žádné drama...řešení bude velmi prosté..vycvič sí toho dobrmana... :) ST
|
13.06.2016 - 19:56
Kapka: kapko, tos musela mít chodidla zrasovaná, jsi frajerka:) a díky
|
13.06.2016 - 19:55
Kajuta: já jsem vlastně v přírodě stále, a se zvířaty:)) dík
|
13.06.2016 - 19:43
Svět je veliký...a je pěkné mít v něm své malé míSTo
|


