Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
06.06.2016 - 08:19
Básní ti to moc pěkně, lodníku:))) ST
|
06.06.2016 - 08:17
Mám ráda tu přátelskou atmosféru tady, chraňme si ji, je to vzácnoST, přátelé:)))
|
06.06.2016 - 00:37
Slavíci bezSTarostně zpívají:)
|
06.06.2016 - 00:36
Dobré heslo:)) ST
|
05.06.2016 - 23:29
Lepší bude neodcházet? ST
|
05.06.2016 - 20:42
Náhoda je koneckonců bůh...ST tvé básni:)
|
05.06.2016 - 19:22
No tak máš tam Sněhurku a sedm šmudlíků, Růženku a trnovou růži,Ptáka ohniváka...tak tři? Dobrý, vtipnoST
|
05.06.2016 - 18:10
Líbí...dobré verše:) ST
|
05.06.2016 - 18:09
Moc dobré a pravdivé! ST
|
05.06.2016 - 17:22
Amelie M.: děkuji, Am...
|
05.06.2016 - 15:29
Jako sestřička jsem to prožila...děkuji ti...
|
05.06.2016 - 13:44
Psavec: děkuji za přízeň:)) a hezkou neděli
|
05.06.2016 - 13:43
Psavec: no já jsem dost k smíchu, hlavně při oblíkání riflí:) děkuji!
|
05.06.2016 - 13:21
No ta tedy nedopadla zrovna nejlépe:))) legranda,ST
|
05.06.2016 - 13:20
krizekkk: Díky, Jiří:)
|
05.06.2016 - 13:19
Psavec: Děkuju za pochvalu, těší mne moc:))
|
05.06.2016 - 12:35
krizekkk: díky, díky...
|
05.06.2016 - 08:16
Kapka: děkuju, je to odpozorováno...
|
05.06.2016 - 07:09
Tak to je MOC MOC velká parádnoST + Z
|
05.06.2016 - 07:08
Tragickolegrační...ST
|


