Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
06.06.2016 - 08:19
Básní ti to moc pěkně, lodníku:))) ST
06.06.2016 - 08:17
Mám ráda tu přátelskou atmosféru tady, chraňme si ji, je to vzácnoST, přátelé:)))
06.06.2016 - 00:37
Slavíci bezSTarostně zpívají:)
06.06.2016 - 00:36
Dobré heslo:)) ST
05.06.2016 - 23:29
Lepší bude neodcházet? ST
05.06.2016 - 20:42
Náhoda je koneckonců bůh...ST tvé básni:)
05.06.2016 - 19:22
No tak máš tam Sněhurku a sedm šmudlíků, Růženku a trnovou růži,Ptáka ohniváka...tak tři? Dobrý, vtipnoST
05.06.2016 - 18:10
Líbí...dobré verše:) ST
05.06.2016 - 18:09
Moc dobré a pravdivé! ST
05.06.2016 - 17:22
Amelie M.: děkuji, Am...
05.06.2016 - 15:29
Jako sestřička jsem to prožila...děkuji ti...
05.06.2016 - 13:44
Psavec: děkuji za přízeň:)) a hezkou neděli
05.06.2016 - 13:43
Psavec: no já jsem dost k smíchu, hlavně při oblíkání riflí:) děkuji!
05.06.2016 - 13:21
No ta tedy nedopadla zrovna nejlépe:))) legranda,ST
05.06.2016 - 13:20
krizekkk: Díky, Jiří:)
05.06.2016 - 13:19
Psavec: Děkuju za pochvalu, těší mne moc:))
05.06.2016 - 12:35
krizekkk: díky, díky...
05.06.2016 - 08:16
Kapka: děkuju, je to odpozorováno...
05.06.2016 - 07:09
Tak to je MOC MOC velká parádnoST + Z
05.06.2016 - 07:08
Tragickolegrační...ST
1 ... 356|357|358|359|360|361|362|363|364 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku