Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
16.06.2016 - 08:24
Milena: díky ti,Mili
|
16.06.2016 - 07:00
ProSTě letní hitovka:)
|
15.06.2016 - 21:02
Lil, já děkuju...
|
15.06.2016 - 20:49
matousekKkrejca: já děkuju za kuk:)
|
15.06.2016 - 20:49
Ringo: včelky se zase vrátí, i s královnou, děkuju
|
15.06.2016 - 20:26
STakovými zvířaty nekamarádím, jinak se všemi:)
|
15.06.2016 - 20:24
Velmi vtipné a zdařilé ST
|
15.06.2016 - 20:20
Lil, tak něco takového zcela jiSTě nedokážu napsat, poetko:)))
|
15.06.2016 - 20:18
Lilith: děkuji, Lil
|
15.06.2016 - 19:56
vavaoko: očko, díky, žes kouklo:)
|
15.06.2016 - 16:38
krizekkk: ale teď na to hledím, změním to ve dlaních, lépe zní v dlaních.Dík moc
|
15.06.2016 - 16:34
krizekkk: děkuji, Jirko, já tam mám skladbu /myslím slabiky po řádcích dle počtu: 9,5,4,4,5,9 a9
To slovo uvadajíc je krátké, proto uvadající:))) Díky!! |
15.06.2016 - 16:07
To je něco: úplnej Híčkok...ST
|
15.06.2016 - 16:00
Adramelech: cením si tvých slov, děkuju
|
15.06.2016 - 15:26
Kajuta: děkuji
|
15.06.2016 - 15:26
kasparion: děkuji
|
15.06.2016 - 14:08
Psavec: v deštivém počasí nostalgie vyraší:( děkuju moc
|
15.06.2016 - 09:43
To se povedlo...rozsvícená čekáním...ST
|
15.06.2016 - 07:35
Tak doSTi smutku...
|
15.06.2016 - 06:52
Špáďa: děkuju za hezký verš a tip:)))
|


