Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.06.2016 - 13:04
No, nevím...právě jsem chtěla smáznout, ale když jinak nedáš:))) děkuju moc za podporu
|
19.06.2016 - 08:28
ST
|
19.06.2016 - 08:26
Líbí...ST
|
18.06.2016 - 23:36
Krásně proSTě jako vždy...
|
18.06.2016 - 16:44
PůST nikomu neuškodí...
|
18.06.2016 - 16:43
Zenge, ty jednoduše a proSTě umíš...
|
18.06.2016 - 00:25
OK-ST
|
17.06.2016 - 23:00
STaccato tobě...
|
17.06.2016 - 22:58
Mně se líbí tvá báseň, jako pokaždé, a též citát Oty Pavla. Měl duši, ten muž. ST
|
17.06.2016 - 14:24
Vážně jsem to vzala a ST ti dala:)))
|
17.06.2016 - 12:03
Pěkné...ST
|
17.06.2016 - 10:21
Moc pěkné...citovka...ST
|
17.06.2016 - 00:29
obaleč jabloňový: Děkuju mockráte:)
|
16.06.2016 - 20:45
Moc dobré i Ringův veršíček ST
|
16.06.2016 - 20:42
Moc poetické...ST
|
16.06.2016 - 20:41
Tak ta mozkovna s vozovnou mne doSTaly...prima věc.
|
16.06.2016 - 20:38
divoženka1: děkuji ti, no já ty věci veršované více promýšlím...těch pár řádků jsem psala celé dva dny:))
|
16.06.2016 - 13:03
CULIKATA: děkuju moc.
|
16.06.2016 - 09:37
Venuše: děkuju:) to bylo mládí nespoutané:))
|
16.06.2016 - 08:29
Doporučuji ti začít normálně jíst anebo zajít k lékaři...ST
|


