Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
19.06.2016 - 13:04
No, nevím...právě jsem chtěla smáznout, ale když jinak nedáš:))) děkuju moc za podporu
19.06.2016 - 08:28
ST
19.06.2016 - 08:26
Líbí...ST
18.06.2016 - 23:36
Krásně proSTě jako vždy...
18.06.2016 - 16:44
PůST nikomu neuškodí...
18.06.2016 - 16:43
Zenge, ty jednoduše a proSTě umíš...
18.06.2016 - 00:25
OK-ST
17.06.2016 - 23:00
STaccato tobě...
17.06.2016 - 22:58
Mně se líbí tvá báseň, jako pokaždé, a též citát Oty Pavla. Měl duši, ten muž. ST
17.06.2016 - 14:24
Vážně jsem to vzala a ST ti dala:)))
17.06.2016 - 12:03
Pěkné...ST
17.06.2016 - 10:21
Moc pěkné...citovka...ST
17.06.2016 - 00:29
obaleč jabloňový: Děkuju mockráte:)
16.06.2016 - 20:45
Moc dobré i Ringův veršíček ST
16.06.2016 - 20:42
Moc poetické...ST
16.06.2016 - 20:41
Tak ta mozkovna s vozovnou mne doSTaly...prima věc.
16.06.2016 - 20:38
divoženka1: děkuji ti, no já ty věci veršované více promýšlím...těch pár řádků jsem psala celé dva dny:))
16.06.2016 - 13:03
CULIKATA: děkuju moc.
16.06.2016 - 09:37
Venuše: děkuju:) to bylo mládí nespoutané:))
16.06.2016 - 08:29
Doporučuji ti začít normálně jíst anebo zajít k lékaři...ST
1 ... 349|350|351|352|353|354|355|356|357 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku