Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
07.06.2016 - 22:44
Vtipné - STím odkvětem:)))
|
07.06.2016 - 20:28
Tangune, a máš zjištěno, jak má haiku vypadat? Jinak to máš takové nehaikovsky velmi akční, no a ta víra ničící tvoji STřechu je úplně boží:)))
|
07.06.2016 - 20:01
Psavče, STát se to fakt mohlo:)))
|
07.06.2016 - 19:55
Žena v kudrnatých notách...pěkně vyjádřené, to tvé rozjímání...ST
|
07.06.2016 - 18:34
Rivendell: děkuji, mladý kolego:))
|
07.06.2016 - 10:53
ST
|
07.06.2016 - 00:58
Tak pomodlit a spát: ST
|
07.06.2016 - 00:57
Dobré veršování, a zvláSTě poslední sloka:)
|
06.06.2016 - 22:38
Já haiku nerozumí, nechápu ta pravidla, ale máš ST za odvahu, na to nemám:(((
|
06.06.2016 - 22:36
DoST mi hnula osrdím, ta tvá báseň...:))
|
06.06.2016 - 22:35
JiSTé nezvyklé výrazy, jako laserující bouře, dodávají básni esprit.+Z
|
06.06.2016 - 19:19
CULIKATA: no to je z dávných let: teď už mne nic moc žertovnýho nenapadá:))) děkuji...
|
06.06.2016 - 19:18
CULIKATA: když přátelství, tak navždy:)))díky
|
06.06.2016 - 19:18
CULIKATA: jo, kdyby to tak vždy šlo:)) dík
|
06.06.2016 - 19:17
CULIKATA: děkuju moc za vícečetnou návštěvu, mám fakt radost:)
|
06.06.2016 - 18:40
kasparion: Děkuju moc...
|
06.06.2016 - 13:28
Na půl ceSTě: dobrý nápad:)))
|
06.06.2016 - 13:03
madison: děkuju za pochvalu:)
|
06.06.2016 - 11:09
U nás - J.Čechy - už neprší. ZajímavoST
|
06.06.2016 - 08:44
Gee, muži to asi vidí jinak, myslím to podřadný oblečení u některých děvčat: hlavně že je na co koukat:) ST
|


