Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
11.06.2016 - 20:39
Na mne příliš drsné, ale jednou něco dáš i pro nás, ženy...ST
|
11.06.2016 - 20:37
Dobře píšeš. Nehledě na téma.ST
|
11.06.2016 - 19:41
Emma Wallace: Emmo, díky...
|
11.06.2016 - 19:09
Kapka: jsi můj člověk, Kapko:))) děkuji!
|
11.06.2016 - 19:03
Buď ráda, žes to zvládla...v prvním verši bych dala ...uběhly kvasem, líp by se ti to rýmovalo ST
|
11.06.2016 - 18:25
Ringo: zas je zpátky, srandista, odboural mne dočista:)))a dík
|
11.06.2016 - 18:22
krizekkk: chachá, ale nějak ti to nevěřím:))) dík
|
11.06.2016 - 18:20
Frýda: díky ti za básničku...ať na tom posedu voníš mu po medu:)))
|
11.06.2016 - 18:19
madison: no, krásně moc ne, jen neumělá touha, ty míváš o hodně lepší...díky!
|
11.06.2016 - 15:58
Jejda, já to mám přece jen romantičtější, jen taková kratochvíle...děkuju ti za chlapskou verzi:)))
|
11.06.2016 - 12:23
Lil, STebou mám vždy pocit prožitku...díky, poetko...
|
11.06.2016 - 12:20
Úplně mne láká někam vyrazit...ST
|
11.06.2016 - 12:15
Jsi ranař:)) ST
|
11.06.2016 - 00:56
Praní špinavého prádla má své opodSTatnění: to bys v hospodě nezažil:))
|
11.06.2016 - 00:00
Hezké...ST
|
10.06.2016 - 23:58
Někdy je žití STrašně těžký, ale pokaždý stojí za to:))
|
10.06.2016 - 14:09
Kam na to chodíš...STále ze života?
|
10.06.2016 - 13:49
Taky mám na hlavě vrabčí hnízdo:))) ST
|
10.06.2016 - 13:46
ProSTě ženská poezie:)))
|
10.06.2016 - 10:42
Vtipné a pravdivé...moc líbí...ST
|


