Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
10.06.2016 - 08:26
ST
09.06.2016 - 22:12
No s tou duší Zengebuší jsi zaperlil...a perlíš pořád STále dál a dále...jako kvalitní šampus:)))
09.06.2016 - 22:10
Jaroslave, ale láska je zaslepená...dej bacha na ty flašky a noci, co zbyly/doplň tvrdé y místo tvého/ na baru ST
09.06.2016 - 22:07
Romantika,ale pořádná, nočnětaneční ST
09.06.2016 - 22:06
krom bouře /jsou u nás skoro denně!/ bych měla STejná přání:)
09.06.2016 - 22:05
ST hlavně za rozinku:)))
09.06.2016 - 21:17
zenge: no já měla plodný období:)))dávala jsem cosi skoro denně, bylo spíš těžký nepřehlídnout. Mistře, díky, ale nerozumím, morseovka mi zůstala jen ta špitálská!
09.06.2016 - 16:31
Líbí se mi hlavně začátek:) ale vlaSTně všechno
09.06.2016 - 16:30
Jemné, zvláštní, moderní...proSTě celý ty...
09.06.2016 - 14:20
Pěkné...ST
09.06.2016 - 14:18
Už vím, proč jsi Divoženka:)) ST
09.06.2016 - 14:17
Parádní legrace: a možná, téměř jiSTě ze života:(
09.06.2016 - 11:37
Adramelech: cením si tvého zastavení: no nemoc a smrt, osamělost a tak podobně...díky
09.06.2016 - 11:36
Ringo: Ringo: jen kdybych poznala. kdy žertuješ:( díky!
09.06.2016 - 09:04
Špáďa: rozesmál jsi mne, děkuji!
08.06.2016 - 18:28
Já bych první dvě řádky a poslední dvě dala pryč: bylo by to lepší:))) ST
08.06.2016 - 11:34
Něžnosti v ringu: nedivím se, že se Ringo přidal k žertování:)))
08.06.2016 - 08:47
Daří se ti...ST
08.06.2016 - 01:04
Dvakrát jsem koukla, zdas to vážně ty, můSTku. Je znát, že jsi byl nemocen a vracíš se do života...buď fit
07.06.2016 - 23:02
No zase tak skvělé...co říct...ST
1 ... 354|355|356|357|358|359|360|361|362 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku