Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
10.06.2016 - 08:26
ST
|
09.06.2016 - 22:12
No s tou duší Zengebuší jsi zaperlil...a perlíš pořád STále dál a dále...jako kvalitní šampus:)))
|
09.06.2016 - 22:10
Jaroslave, ale láska je zaslepená...dej bacha na ty flašky a noci, co zbyly/doplň tvrdé y místo tvého/ na baru ST
|
09.06.2016 - 22:07
Romantika,ale pořádná, nočnětaneční ST
|
09.06.2016 - 22:06
krom bouře /jsou u nás skoro denně!/ bych měla STejná přání:)
|
09.06.2016 - 22:05
ST hlavně za rozinku:)))
|
09.06.2016 - 21:17
zenge: no já měla plodný období:)))dávala jsem cosi skoro denně, bylo spíš těžký nepřehlídnout. Mistře, díky, ale nerozumím, morseovka mi zůstala jen ta špitálská!
|
09.06.2016 - 16:31
Líbí se mi hlavně začátek:) ale vlaSTně všechno
|
09.06.2016 - 16:30
Jemné, zvláštní, moderní...proSTě celý ty...
|
09.06.2016 - 14:20
Pěkné...ST
|
09.06.2016 - 14:18
Už vím, proč jsi Divoženka:)) ST
|
09.06.2016 - 14:17
Parádní legrace: a možná, téměř jiSTě ze života:(
|
09.06.2016 - 11:37
Adramelech: cením si tvého zastavení: no nemoc a smrt, osamělost a tak podobně...díky
|
09.06.2016 - 11:36
Ringo: Ringo: jen kdybych poznala. kdy žertuješ:( díky!
|
09.06.2016 - 09:04
Špáďa: rozesmál jsi mne, děkuji!
|
08.06.2016 - 18:28
Já bych první dvě řádky a poslední dvě dala pryč: bylo by to lepší:))) ST
|
08.06.2016 - 11:34
Něžnosti v ringu: nedivím se, že se Ringo přidal k žertování:)))
|
08.06.2016 - 08:47
Daří se ti...ST
|
08.06.2016 - 01:04
Dvakrát jsem koukla, zdas to vážně ty, můSTku. Je znát, že jsi byl nemocen a vracíš se do života...buď fit
|
07.06.2016 - 23:02
No zase tak skvělé...co říct...ST
|


