Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.06.2016 - 22:56
Ozón jsem v básni jeSTě asi neviděla:)
|
19.06.2016 - 22:55
Máky,Azoruv STekot,čimčarára čim...
|
19.06.2016 - 19:42
Jasně, zvěST o létajícím koberci:)))
|
19.06.2016 - 19:40
Tys asi prošel celý svět: od plotny musím závidět ST
|
19.06.2016 - 19:39
Já jsem se normálně lekla, básnička je STrašně nabitá emocemi:))
|
19.06.2016 - 19:36
Zlatokop Henry: Henry , já děkuju uctivě:))
|
19.06.2016 - 19:34
Ringo: no to jsi prostě celý ty:) děkuju
|
19.06.2016 - 16:21
jitka.svobodova: Jitko, děkuji:))
|
19.06.2016 - 15:35
Lilith: Lil, děkuju ti moc...
|
19.06.2016 - 14:48
zenge: no právě, už mne nic lepšího nenapadá:) Díky
|
19.06.2016 - 13:40
divoženka1: no, myslím, že do určité míry je to vždy tak trochu boj, kdo ovládne kolbiště:(( děkuju ti moc...
|
19.06.2016 - 13:39
Adramelech: děkuju!
|
19.06.2016 - 13:38
Adramelech: děkuju, těší mne, že jsi vyposlechl:))
|
19.06.2016 - 13:33
Adramelech: děkuji mockrát. jsem ráda, že zaujalo:)
|
19.06.2016 - 13:31
Adramelech: inu, hrávala jsem divadlo aje to, myslím, znát:)) Děkuji!
|
19.06.2016 - 13:21
Větrné skřítky jsem ještě neslyšela:)) ST
|
19.06.2016 - 13:18
Legračněsmutné:))) ST
|
19.06.2016 - 13:15
Kajuta: Lodníku, děkuju mockrát .
|
19.06.2016 - 13:14
Psavec: já to donedávna nevěděla:))) díky!
|
19.06.2016 - 13:08
vavaoko: očko, díky za mrknutí:))
|


