Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
11.11.2016 - 23:55
Horáček, do toho! ST
Když už nic, je výborný básník:-)
11.11.2016 - 22:15
Mít práci je dobré, ale ne přespříliš..ST
11.11.2016 - 22:12
Hezky se to čte:-) ST
11.11.2016 - 22:11
Rivendell: díky, mladíčku:-)
11.11.2016 - 22:10
v DětSTví přetržená nit|:-)
11.11.2016 - 22:09
opět viz mistr Ringo:-) ST
11.11.2016 - 22:08
Nejvíce Čaučesku...jsi vtipný, ST
11.11.2016 - 14:59
Pěkné, René:-)a pravdivé ST
11.11.2016 - 14:36
Byl čas pro změnu...avšak pro ženu:-) škoda...ST
a dávám křížkovi za pravdu, jsme snad ještě lidi, že
11.11.2016 - 14:30
Houda: díky za poslech:-)
11.11.2016 - 14:30
Houda: díky mocinky:-)))
09.11.2016 - 23:54
Myslíš, že milostnoST má logiku:--)?
09.11.2016 - 23:53
Snést se do nížin..vždyť míříš k výšinám:-)
09.11.2016 - 23:52
Pěkné to máte, všichni, páni básníci:-) ST
09.11.2016 - 23:50
Moc trefné...i s citátem...ST:-)
09.11.2016 - 23:50
ST chutím tvým a rozhodnutím:-)
09.11.2016 - 14:37
Nic si z toho nedělej, občas to máme všichni:-) ST
09.11.2016 - 11:04
Jekot nemám ráda, STrašně z něj bolí uši a v duši:-)
08.11.2016 - 23:39
Jééé, to je samet sám:-) ST
08.11.2016 - 23:39
Šlehané bílky...no, vánoce se blíží:-) ST
1 ... 288|289|290|291|292|293|294|295|296 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku