Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
11.11.2016 - 23:55
Horáček, do toho! ST
Když už nic, je výborný básník:-) |
11.11.2016 - 22:15
Mít práci je dobré, ale ne přespříliš..ST
|
11.11.2016 - 22:12
Hezky se to čte:-) ST
|
11.11.2016 - 22:11
Rivendell: díky, mladíčku:-)
|
11.11.2016 - 22:10
v DětSTví přetržená nit|:-)
|
11.11.2016 - 22:09
opět viz mistr Ringo:-) ST
|
11.11.2016 - 22:08
Nejvíce Čaučesku...jsi vtipný, ST
|
11.11.2016 - 14:59
Pěkné, René:-)a pravdivé ST
|
11.11.2016 - 14:36
Byl čas pro změnu...avšak pro ženu:-) škoda...ST
a dávám křížkovi za pravdu, jsme snad ještě lidi, že |
11.11.2016 - 14:30
Houda: díky za poslech:-)
|
11.11.2016 - 14:30
Houda: díky mocinky:-)))
|
09.11.2016 - 23:54
Myslíš, že milostnoST má logiku:--)?
|
09.11.2016 - 23:53
Snést se do nížin..vždyť míříš k výšinám:-)
|
09.11.2016 - 23:52
Pěkné to máte, všichni, páni básníci:-) ST
|
09.11.2016 - 23:50
Moc trefné...i s citátem...ST:-)
|
09.11.2016 - 23:50
ST chutím tvým a rozhodnutím:-)
|
09.11.2016 - 14:37
Nic si z toho nedělej, občas to máme všichni:-) ST
|
09.11.2016 - 11:04
Jekot nemám ráda, STrašně z něj bolí uši a v duši:-)
|
08.11.2016 - 23:39
Jééé, to je samet sám:-) ST
|
08.11.2016 - 23:39
Šlehané bílky...no, vánoce se blíží:-) ST
|


