Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
05.11.2016 - 09:55
Philogyny: Jé...to se kouknu, a díky:-)
|
05.11.2016 - 08:21
Dobré...asi začnu navštěvovat hoSTinec:-)
|
05.11.2016 - 07:49
Kajuta: lodníku, díky a hezkou sobotu:-)))
|
05.11.2016 - 07:49
Ringo: jsi neuvěřitelný:-))) dík!
|
04.11.2016 - 23:16
STřílet naslepo? To ne, raději:-)
|
04.11.2016 - 21:12
Tak se snaž:-) a ST
|
04.11.2016 - 20:09
Na STrašnou zimu mne neužije:-)))
|
04.11.2016 - 20:07
MSTa není dobrá, pravdu díš:-)
|
04.11.2016 - 18:13
ESTrády...jako Televarieté myslíš?:-)))
|
04.11.2016 - 18:12
Nejvíc mne uchvátil asi ten klaun:-) ST!!!
|
04.11.2016 - 15:21
Hezké...ST:_)
|
04.11.2016 - 15:21
STrašně zvláštní druh fantazie:-)))
|
04.11.2016 - 15:20
enigman: to jsem teda ještě neslyšela...kéž by:-)
|
04.11.2016 - 15:19
enigman: chachá, do vesmíru, jo? A díky za pozornost:-)
|
04.11.2016 - 15:18
enigman: pravda, to je nejlepší, vůbec nevystupovat a frčet v dál:-) díky
|
04.11.2016 - 15:17
enigman: díky ti:-)
|
04.11.2016 - 15:16
enigman: Jsi dítě štěstěny, dokážeš-li na všem zlém najít i cosi dobrého:-) díky
|
03.11.2016 - 23:18
Já dočetla také a ST uděluju tvým životním pravdám:-)
|
03.11.2016 - 23:16
enigman: jééé, díky, i za džentlmenství:-)
|
03.11.2016 - 18:22
Moc se mi líbí:-) ST+Z
|


