Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
08.11.2016 - 22:22
Potřeba shromažďování asi jen tak nezmizí, máme ji STovky let danou:-)
|
08.11.2016 - 22:16
Špáďa: díky za pochvalu:-)
|
08.11.2016 - 18:44
Burcující:-) ST
|
08.11.2016 - 18:43
ST - příroda by neměla zcela podlehnout lidem
|
08.11.2016 - 18:42
Jemné...ST
|
08.11.2016 - 18:41
Celkem se snažíš, ale ten hedváb se mi tam nezdá:-) ST
|
08.11.2016 - 14:13
Bábovka: díky, bábovičko:-)
|
07.11.2016 - 23:52
Že ty se tak STrašně těšíš, být o den starší:-)
|
07.11.2016 - 23:51
Taky neusnu:-) ST
|
07.11.2016 - 23:50
Dobré...ST
|
07.11.2016 - 23:49
Nemá se STebou nijak výborně, vše sebereš:-(
|
07.11.2016 - 23:48
Jóo, dětSTví:-)
|
07.11.2016 - 23:44
kasparoza: díky moc:-)
|
07.11.2016 - 19:35
Ty to píšeš takovým zvláštním způsobem...myslím, že takhle mluvíval třeba Sh.Holmes s Watsonem...příteli...ST
|
07.11.2016 - 19:33
enigman: ti dlouhověcí tvorové to nemají snadné:-) lepší umřít včas:-)
|
07.11.2016 - 18:08
krizekkk: no, a máš něco proti domácí obuvi?:-) Díky
|
07.11.2016 - 00:35
Ano, je to nedoSTatečně ceněné, takový druh pomoci...celkově:-( Díky ti za to.
|
07.11.2016 - 00:33
Sen mnoha mužů, myslím, dvě v jedné:-) ST
|
07.11.2016 - 00:31
KoSTel...to je nejtrefnější:-)
|
07.11.2016 - 00:30
STebou je tvorba samé překvápko:-)
|


