Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.11.2016 - 15:09
Ano, měli jsme tři za sebou:-))) ST
|
13.11.2016 - 10:54
Ty jsi fakt asi génius...hned ta první mne složila, pak farma:-), volba a taky essesáček u Vítězného oblouku...ST! a hezkou neděli
|
12.11.2016 - 22:44
Dobré...ST
|
12.11.2016 - 22:43
Velmi zábavné, lodivode:-)
|
12.11.2016 - 22:42
Velmi se ti povedlo zachytit...vlaSTně vše hezké:-)
|
12.11.2016 - 22:39
Nejvíc také Darwin, ale i Ježíš...ST
|
12.11.2016 - 22:38
Philogyny: no, byl naštěstí jen jeden...ale ten účinek mne fakt překvapil:-( díky
|
12.11.2016 - 22:06
Kajuta: ještě podruhé děkuji:-)
|
12.11.2016 - 22:05
Lilith: díky moc:-)
|
12.11.2016 - 15:35
Adramelech: děkuji:-)
|
12.11.2016 - 12:09
matousekKkrejca: máš pravdu, a hlavně ti v pět ráno nikdo nerozsvítí všechna světla v pokoji:-((( dík
|
12.11.2016 - 10:51
zenge: díky ti:-)
|
12.11.2016 - 09:13
vavaoko: očko, lepší rumu tresť, nežli léky na bolest...dík:-)
|
12.11.2016 - 09:12
Kajuta: Lodníku, to nebyl sen, trpká realita jen...díky:-)
|
12.11.2016 - 09:11
ttragelaf: vtipné, dík!:-)
|
12.11.2016 - 09:11
Ringo: v tuto noční hodinu se ti nedivím, děkuju
|
12.11.2016 - 00:04
Máš to nějak tragicky laděné, STvým mládím neladí:-)
|
12.11.2016 - 00:03
Taka bych chtěla spatřit bílého koně...jen spatřit, aby se se mnou nedřel:-) ST
|
12.11.2016 - 00:02
To já zas bzučím...a tvé invenci se kořím:-)ST
|
12.11.2016 - 00:01
Tak to je pěkné...pes Gorro, mívala jsem Goru:-) ST
|


