Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
16.11.2016 - 11:33
Jitko i Ringo, naučné a zábavné ST
|
16.11.2016 - 11:32
Tobě ten vázaný verš vysloveně sedne:-))) ST
|
16.11.2016 - 11:31
Musíš být fantaSTický tanečník...jen tiše závidím:-)
|
15.11.2016 - 21:55
Vrať se brzičko:-) ST
|
15.11.2016 - 21:52
Pozor na té římse...pokud nejsi Hopkirk:-) ST
|
15.11.2016 - 21:51
VtipnoST...po osmi bych již nechodila:-(
|
15.11.2016 - 21:50
Láska má spouSTu podob...
|
15.11.2016 - 21:43
Svitu přes hranol jsem také jednu chvíli propadla...pěkné ST
|
15.11.2016 - 21:42
ST za nečekané dílko:-)
|
15.11.2016 - 21:41
Máš dar tvořivoSTi:-)
|
14.11.2016 - 20:48
krizekkk: díky, Jirko:-)
|
14.11.2016 - 16:09
Moc mi to připomíná knihu mého oblíbence Čapka Krakatit...tajemné, s kráskou, tam to byla princezna, snědá a tajemná...jsi velmi nadán:-))) ST
|
14.11.2016 - 16:04
Psavec: jéé, díky, je to jen polosen:-)))
|
14.11.2016 - 16:03
Psavec: díky ti za hezká slova:-)
|
14.11.2016 - 12:29
enigman: úplně se před tebou hanbím...ne kvůli sprše, ale kvůli svým říkačkám...proti tvé Poezii:-)
|
14.11.2016 - 12:28
enigman: no, silnej byl nečekaně...nejsem na uspávadla zvyklá:-) a díky
|
14.11.2016 - 12:27
enigman: chachá, ta by byla lepší:-)))
|
13.11.2016 - 23:18
Krásný sonet...hvězdné ST, lodníku
|
13.11.2016 - 23:17
Jen abych z tvého dílka neSTala se melancholickou:-)))
|
13.11.2016 - 22:11
Věšení "berňáka" počin - je tohle vůbec zločin?
Znám jednu maminku - ještě v osmi dala pít z "pramínků" ST |


