Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
17.11.2016 - 15:46
To by byla škoda, kdyby ne:-) ST
17.11.2016 - 15:45
Drž se:-) ST
17.11.2016 - 13:12
jitka.svobodova: děkuju, jsem spíše na povídky:-)
17.11.2016 - 11:18
Kajuta: lodníku, a zač...já jsem ta, kdo děkuje:-)
17.11.2016 - 11:17
Ringo: ach, Ringo, tato vize by ti nevyšla...je tam málo vody:-) a díky
17.11.2016 - 08:13
Možná láska k chlaSTu, ne?
17.11.2016 - 08:12
To se ti povedlo, fiktivní rande-vu STím nejvyšším:-)
17.11.2016 - 08:10
Kapka: díky ti, kapičko, jen stonání maličko...už jsem doma:-)
17.11.2016 - 00:47
Houda: díky, vlivem léku zůstalo jen u něj:-) a dobrou
17.11.2016 - 00:45
Jejda...asi začnu chodit na pivo:-) ST
16.11.2016 - 23:32
To jsou tedy útěšná slova:-( božínku
sugeSTivní
16.11.2016 - 23:31
Hezké, ženské...neumím si předSTavit mužskýho, jak opěvuje šperk:-)
16.11.2016 - 23:30
Vypíchla bych si to o jabloňových milencích:-)ST
16.11.2016 - 23:28
Měla jsem jej v oblibě:-)))ST
Ten plamínek nikdy nezhasne...
16.11.2016 - 23:27
Na nohy si nandá štekle/podpadky/
a v nich jídlo míchá vztekle.
Švec jí kramflek podrazí,
na diskošku vyrazí:-))ST
16.11.2016 - 23:21
Nejvíc se mi zamlouvají serafinské úsměvy...a vše, ať je základ třeba jen fantazijní:-)ST
16.11.2016 - 15:43
Hmmm, rozumím...volnoST je někdy úlevou:-)
16.11.2016 - 11:38
JeSTere, i děti již tak tučné jsou, od počítače zadek nezvednou:-(((
16.11.2016 - 11:37
ST nadějným slovům:-)
16.11.2016 - 11:36
Tak něžný obrázek a Ringo jej opět naboural...ST
1 ... 285|286|287|288|289|290|291|292|293 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku