Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
03.11.2016 - 18:21
STero krás má i tvář mojí mamky:-) Pěkné:-)
|
03.11.2016 - 18:20
Tak to nebyl větřík, ale proSTě hurikán:-)
|
03.11.2016 - 15:55
Život přeSTo nekončí, i když jsi smutný:-)
|
03.11.2016 - 15:53
Ano, veršuješ kvalitně...souhlas s Ringem:-) ST
|
03.11.2016 - 15:52
ProSTě Lil a její koulení se světem:-)
|
03.11.2016 - 15:49
JeSTřáby vídám denně, krouží mi nad drůbeží:-)
|
03.11.2016 - 15:48
Trošku jinak, opět skvoST
|
03.11.2016 - 15:46
Ty duše velryb je nádherné podobenSTví, chci býti velrybou:-)
|
03.11.2016 - 15:45
Pěkně recituješ. ST
|
02.11.2016 - 23:43
Psavec: děkuju, na Písmáku s nimi mám poměrně úspěch:-)
|
02.11.2016 - 23:42
Psavec: děkuju, je to jen říkánka:-)
|
02.11.2016 - 23:42
Psavec: díky, Psavče:-), bavilo mne to
|
02.11.2016 - 00:15
Plazivému dýmu ST
|
02.11.2016 - 00:15
Krásně napsáno:-) ST
|
02.11.2016 - 00:14
Pěkné:-) plné fantazie:-) ST
|
01.11.2016 - 19:25
Také ST...pravdu díš:-)
|
01.11.2016 - 19:24
Venuše: taky myslím:-) a díky
|
01.11.2016 - 11:31
Hloubení tunelů dezertní lžičkou i další psí kousky...rozjel ses:-) ST
|
01.11.2016 - 00:08
Jitka to pověděla také za mne:-))) ST
|
31.10.2016 - 18:26
Ikarova přímka - přímá či ten kolmý pád:-) ST
|


