Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.11.2016 - 21:34
Taková chňapka by se ti doST hodila:-)
|
19.11.2016 - 21:32
Tak teď jsi mi doST zamotal hlavu:-)))))
|
19.11.2016 - 21:31
VtipnoST:-)
|
19.11.2016 - 21:31
Ráda bych někdy dokázala napsat báseň na téma: JSEM.... a tobě ST
|
19.11.2016 - 08:32
NaSTokrát za hvězdu Davidovu...
|
19.11.2016 - 00:23
Myslím, že máš čaSTo vidění a krásně je ztvárňuješ...
|
18.11.2016 - 22:53
Pěkné...a paní Zima teprve přichází...ST
|
18.11.2016 - 22:51
MoST přes minulost:-)
|
18.11.2016 - 22:50
ST uzlu z dlaní:-)
|
18.11.2016 - 22:48
Plně souhlasím s ttragelafem, a tobě posílám vroucí pozdrav:-) ST
|
18.11.2016 - 22:44
Tamara J: díky, Tamaro, jsem ráda, že zaujalo:-)
|
18.11.2016 - 18:54
zenge: dík, ale to město za to nemůže:-(
|
18.11.2016 - 14:54
matousekKkrejca: díky...jen miniaturka:-)
|
18.11.2016 - 13:04
ST tvé krásce:-)
|
18.11.2016 - 00:36
Víc se mi líbí koruny STromů než králů:-)
|
18.11.2016 - 00:36
V té kavárně bych byla jak ryba ve vodě:-))) ST tobě, jako vždycky
|
18.11.2016 - 00:35
Chtěla bych potkat...asi to lvíče:-))) ST
|
18.11.2016 - 00:34
SkvoST, co neomrzí - delfíní život:-)
|
18.11.2016 - 00:32
Zamlouvá se mi tvé zamyšlení, a mnoho pravdy v něm zaznělo:-) ST
|
17.11.2016 - 22:30
Lilith: díky ti, Lil, mám to tady ráda:-)))
|


