Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
19.11.2016 - 21:34
Taková chňapka by se ti doST hodila:-)
19.11.2016 - 21:32
Tak teď jsi mi doST zamotal hlavu:-)))))
19.11.2016 - 21:31
VtipnoST:-)
19.11.2016 - 21:31
Ráda bych někdy dokázala napsat báseň na téma: JSEM.... a tobě ST
19.11.2016 - 08:32
NaSTokrát za hvězdu Davidovu...
19.11.2016 - 00:23
Myslím, že máš čaSTo vidění a krásně je ztvárňuješ...
18.11.2016 - 22:53
Pěkné...a paní Zima teprve přichází...ST
18.11.2016 - 22:51
MoST přes minulost:-)
18.11.2016 - 22:50
ST uzlu z dlaní:-)
18.11.2016 - 22:48
Plně souhlasím s ttragelafem, a tobě posílám vroucí pozdrav:-) ST
18.11.2016 - 22:44
Tamara J: díky, Tamaro, jsem ráda, že zaujalo:-)
18.11.2016 - 18:54
zenge: dík, ale to město za to nemůže:-(
18.11.2016 - 14:54
matousekKkrejca: díky...jen miniaturka:-)
18.11.2016 - 13:04
ST tvé krásce:-)
18.11.2016 - 00:36
Víc se mi líbí koruny STromů než králů:-)
18.11.2016 - 00:36
V té kavárně bych byla jak ryba ve vodě:-))) ST tobě, jako vždycky
18.11.2016 - 00:35
Chtěla bych potkat...asi to lvíče:-))) ST
18.11.2016 - 00:34
SkvoST, co neomrzí - delfíní život:-)
18.11.2016 - 00:32
Zamlouvá se mi tvé zamyšlení, a mnoho pravdy v něm zaznělo:-) ST
17.11.2016 - 22:30
Lilith: díky ti, Lil, mám to tady ráda:-)))
1 ... 284|285|286|287|288|289|290|291|292 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku