Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
07.11.2016 - 00:28
Pěkné, Lil:-)
ST
07.11.2016 - 00:27
STarý mládenec? Ale lodivode, jen mládenec:-)
06.11.2016 - 23:52
To je tedy STory:-)
06.11.2016 - 16:33
Milujeme hry...a básně takto rozkošatělé:-))) ST
06.11.2016 - 16:30
S + S světová senzace jest /Saudek + Sudek míněno, jasně, vše oSTatní je též krásné/
06.11.2016 - 13:22
krizekkk: chachá...to mu povím, zvukařovi...díky ti
06.11.2016 - 00:58
To se ti moc povedlo, muži STěmi vyjádřeními jsou na štíru:-)
06.11.2016 - 00:57
ST za maorskou pleť měsíce:-)
06.11.2016 - 00:56
To je tedy legranda...a Ringova taktéž:-) ST
06.11.2016 - 00:55
René má pravdu STím dobrým začátkem:-)
06.11.2016 - 00:53
Ohýnek měl veselý plamínek třeba z malých kamínek:-)ST
06.11.2016 - 00:19
Adramelech: díky, no, v loučení je vždy smutek...
05.11.2016 - 21:16
Jsem také zvědavá, co TAM najdeme:-) Tys našel mé ST
05.11.2016 - 19:37
zenge: děkuju ti, a nestraš:-)
05.11.2016 - 18:59
Lilith: díky...
05.11.2016 - 13:58
To bych si též přála, to je jiSTé:-)
05.11.2016 - 13:46
Povedené:-)ST
05.11.2016 - 12:21
matousekKkrejca: Také díky, matoušku...či krejčo?
05.11.2016 - 09:59
Hmmm, nevděčník:-))) ST
05.11.2016 - 09:55
vavaoko: dík moc za nákuk, očko:-)
1 ... 290|291|292|293|294|295|296|297|298 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku