Líbilo se

komentáře
1 19.11.2024 - 21:01
René Vulkán:
ne
u
tu
cha



nápady máš, jen co je pravda
1 19.11.2024 - 20:59
René Vulkán:
Bohu
a lékařům díky
1 17.11.2024 - 16:01
Květka Š.:
Přeji vaší lásce...i já
1 16.11.2024 - 17:00
Lilith:
I já přeji ;-)
1 15.11.2024 - 10:10
divoženka1:
zenge: Lilith: Besinka: Děkuji že se Vám líbí oblaka v modrém světě a Zenge závislostí mám dost tak s rozšiřovánim o drogy zatím nepočítám
2 15.11.2024 - 07:52
Lilith:
Natěšenost ;-)
1 14.11.2024 - 18:23
zenge:
Hlavně neber drogy:)) St
1 14.11.2024 - 18:20
zenge:
Pěkné, pane kolego,Maxim by řekl: "Věř, ber a dávej:)
PS: Už zdráv jsi?
1 13.11.2024 - 16:49
Lilith:
Fajn, že ví ;-)
1 05.11.2024 - 19:56
Lilith:
To teda jo ;-)
3 04.11.2024 - 17:02
Dota Slunská:
Tady se zastavit na čtení, to je záruka poetiky.
1 03.11.2024 - 20:49
Lilith:
Fajné ;-)
1 03.11.2024 - 10:52
jaroušek:
Krátké ale výstižné! J
1 03.11.2024 - 09:42
Radegast:
Takový punkový text... ;-)
https://youtu.be/2PrHqn2uJ-4?feature=shared
1 31.10.2024 - 12:28
René Vulkán:
nevšední, neotřelé
1 23.10.2024 - 05:56
Lilith:
Někdy vidíme vše černě, když se to na nás sype, ale ono se zas rozjasní... mocinky síly ti!
1 21.10.2024 - 23:21
René Vulkán:
M.A.Rek:

pes a kočička -
kdo ví jestli nechtěli
upéci haiku
1 21.10.2024 - 19:11
Marťas9:
Strach, únavu hoď za hlavu, hledej dobrou náladu... Pa opatruj se...
1 21.10.2024 - 19:02
M.A.Rek:
Líbilo by se mi, kdyby v druhém verši bylo mezi p a á ještě r. ;o)
A jestli chceš brečet, tak jen smíchem.
Slibuješ?
1 21.10.2024 - 18:53
M.A.Rek:
Třetí mne oslovilo nejvíc...

Když vařím haiku
vše co má v něm být přidám
je z toho guláš
1 ... 28|29|30|31|32|33|34|35|36 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku