Líbilo se
1
19.11.2024 - 21:01 |
1
19.11.2024 - 20:59 |
1
17.11.2024 - 16:01Květka Š.:
Přeji vaší lásce...i já |
1
16.11.2024 - 17:00Lilith:
I já přeji ;-) |
1
15.11.2024 - 10:10divoženka1:
zenge: Lilith: Besinka: Děkuji že se Vám líbí oblaka v modrém světě a Zenge závislostí mám dost tak s rozšiřovánim o drogy zatím nepočítám |
2
15.11.2024 - 07:52Lilith:
Natěšenost ;-) |
1
14.11.2024 - 18:23zenge:
Hlavně neber drogy:)) St |
1
14.11.2024 - 18:20 |
1
13.11.2024 - 16:49Lilith:
Fajn, že ví ;-) |
1
05.11.2024 - 19:56Lilith:
To teda jo ;-) |
3
04.11.2024 - 17:02Dota Slunská:
Tady se zastavit na čtení, to je záruka poetiky. |
1
03.11.2024 - 20:49Lilith:
Fajné ;-) |
1
03.11.2024 - 10:52jaroušek:
Krátké ale výstižné! J |
1
03.11.2024 - 09:42 |
1
31.10.2024 - 12:28René Vulkán:
nevšední, neotřelé |
1
23.10.2024 - 05:56Lilith:
Někdy vidíme vše černě, když se to na nás sype, ale ono se zas rozjasní... mocinky síly ti! |
1
21.10.2024 - 23:21 |
1
21.10.2024 - 19:11Marťas9:
Strach, únavu hoď za hlavu, hledej dobrou náladu... Pa opatruj se... |
1
21.10.2024 - 19:02M.A.Rek:
Líbilo by se mi, kdyby v druhém verši bylo mezi p a á ještě r. ;o) A jestli chceš brečet, tak jen smíchem. Slibuješ? |
1
21.10.2024 - 18:53 |



19.11.2024 - 21:01