Líbilo se
1
20.10.2024 - 15:32Besinka:
M.A.Rek: Děkuji za milé veršíky a zdravím a objímám. |
1
20.10.2024 - 15:02M.A.Rek:
Chtěl jsem k sobě pozvat Tě do pelišku. a líbat Tě od ouška k oušku už skoro se červenáš, jen si to užij, svět je náš. Blízko je od vína do klína. Promiň. Máš svého a já svou těžko se smývá vina. |
1
17.10.2024 - 12:38M.A.Rek:
Jo, hmatatelná láska je nejlepší. Ta nenahmatatelná je nic moc... |
1
16.10.2024 - 16:44M.A.Rek:
Jsou i horší, tedy, prej třeba ten, no, ten drzej jak si honí motýle a po nose šoupe brýle známá firma &rej |
1
16.10.2024 - 12:55Besinka:
M.A.Rek: děkuji za dalekosáhlou a nádhernou básničku z tvého pera |
1
16.10.2024 - 12:16M.A.Rek:
;o) Dala mu, dala mu z lásky hudlana dala mu, dala mu na pusu a na tváře, on se tváře spokojen hned táže se táže zda na tváře jen hudlana dala mu i jinde na tělo dala mu, dala mu do ráje letělo dala mu, dala mu... |
1
15.10.2024 - 22:02 |
1
15.10.2024 - 19:27M.A.Rek:
Jo, někdy se najdou poklady, ale někdy... má někdo štěstí že nalezne věcí půvabné věci které potěší ze kterých člověk nezblbne to není jako na ulici najít mtrvolu člověka bylo mi tak osm podvědomě se pokleká a při úpravě koupelny po bývalém majiteli sbírku prezervativů našli jsme všechny použitý a styřelý a řekou připlula k nám lodička červená ještě kost holení byla v ní odnesla si ji fena |
1
14.10.2024 - 16:39René Vulkán:
ať vám chutná |
1
14.10.2024 - 10:32Lilith:
Juuuuu! |
1
14.10.2024 - 10:30Lilith:
Tvoříme den něžný...juuu ;-) |
1
14.10.2024 - 10:25Lilith:
Hezké! |
1
14.10.2024 - 10:23Lilith:
Jo, smích je dycky přítel ;-) |
1
13.10.2024 - 20:30 |
1
13.10.2024 - 14:24Marťas9:
Krásné.... |
1
13.10.2024 - 13:43M.A.Rek:
Zeanddrich E.: Psavec: Děkuji za zastavení. Jo, to moc dobře vím, že haiku to není. Haiku, je mi to líto, je nad mé síly. Ani senrju to nebude. Nejraději bych tyto drobnosti zařadil do kategorie 5-7-5, ale ta zde není. A tak je dávám do kategorie Haiku. Ta odpovídá nejlépe strukturou, i když ne třeba náplní. |
1
12.10.2024 - 11:32Zeanddrich E.:
.. :):) |
1
12.10.2024 - 11:29Zeanddrich E.:
Besinko, Tvá poezie je prostě opravdová. Moc se mi líbí... :):) |
1
12.10.2024 - 11:18Zeanddrich E.:
Květka Š.: M.A.Rek: Lilith: Besinka: Jo, spolehlivost holky většinou oceňují až potom, co se nejméně jednou ..pořádně spálí... :). -Tím pádem ovšem je my, spolehliví :), zase dostáváme už celkově rozumnější... :):). |
1
12.10.2024 - 11:13Zeanddrich E.:
Ať vám to vydrží co nejdéle....) |



20.10.2024 - 15:32