Líbilo se

komentáře
1 20.10.2024 - 15:32
Besinka:
M.A.Rek: Děkuji za milé veršíky a zdravím a objímám.
1 20.10.2024 - 15:02
M.A.Rek:
Chtěl jsem k sobě
pozvat Tě do pelišku.
a líbat Tě od ouška k oušku
už skoro se červenáš,
jen si to užij, svět je náš.

Blízko je od vína do klína.
Promiň.
Máš svého a já svou
těžko se smývá vina.
1 17.10.2024 - 12:38
M.A.Rek:
Jo, hmatatelná láska je nejlepší. Ta nenahmatatelná je nic moc...
1 16.10.2024 - 16:44
M.A.Rek:
Jsou i horší, tedy, prej
třeba ten, no, ten drzej
jak si honí motýle
a po nose šoupe brýle
známá firma &rej
1 16.10.2024 - 12:55
Besinka:
M.A.Rek: děkuji za dalekosáhlou a nádhernou básničku z tvého pera
1 16.10.2024 - 12:16
M.A.Rek:
;o)

Dala mu, dala mu
z lásky hudlana
dala mu, dala mu
na pusu a na
tváře, on se tváře
spokojen
hned táže se táže
zda na tváře jen
hudlana dala mu
i jinde na tělo
dala mu, dala mu
do ráje letělo
dala mu, dala mu...
1 15.10.2024 - 22:02
Lilith:
Nejni nad melodickou pusu... ;-)
Moc hezké!
1 15.10.2024 - 19:27
M.A.Rek:
Jo, někdy se najdou poklady, ale někdy...

má někdo štěstí
že nalezne věcí půvabné
věci které potěší
ze kterých člověk nezblbne

to není jako na ulici
najít mtrvolu člověka
bylo mi tak osm
podvědomě se pokleká

a při úpravě koupelny
po bývalém majiteli
sbírku prezervativů našli jsme
všechny použitý a styřelý

a řekou připlula k nám
lodička červená
ještě kost holení byla v ní
odnesla si ji fena
1 14.10.2024 - 16:39
René Vulkán:
ať vám chutná
1 14.10.2024 - 10:32
Lilith:
Juuuuu!
1 14.10.2024 - 10:30
Lilith:
Tvoříme den něžný...juuu ;-)
1 14.10.2024 - 10:25
Lilith:
Hezké!
1 14.10.2024 - 10:23
Lilith:
Jo, smích je dycky přítel ;-)
1 13.10.2024 - 20:30
zenge:
Věk je zpronevěra..
ba
St
1 13.10.2024 - 14:24
Marťas9:
Krásné....
1 13.10.2024 - 13:43
M.A.Rek:
Zeanddrich E.: Psavec: Děkuji za zastavení. Jo, to moc dobře vím, že haiku to není. Haiku, je mi to líto, je nad mé síly. Ani senrju to nebude. Nejraději bych tyto drobnosti zařadil do kategorie 5-7-5, ale ta zde není. A tak je dávám do kategorie Haiku. Ta odpovídá nejlépe strukturou, i když ne třeba náplní.
1 12.10.2024 - 11:32
1 12.10.2024 - 11:29
Zeanddrich E.:
Besinko, Tvá poezie je prostě opravdová. Moc se mi líbí... :):)
1 12.10.2024 - 11:18
Zeanddrich E.:
Květka Š.: M.A.Rek: Lilith: Besinka: Jo, spolehlivost holky většinou oceňují až potom, co se nejméně jednou ..pořádně spálí... :). -Tím pádem ovšem je my, spolehliví :), zase dostáváme už celkově rozumnější... :):).
1 12.10.2024 - 11:13
Zeanddrich E.:
Ať vám to vydrží co nejdéle....)
1 ... 29|30|31|32|33|34|35|36|37 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku