Líbilo se
1
11.10.2024 - 15:01Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát |
2
10.10.2024 - 13:14M.A.Rek:
To je milé, že je nás víc. Těch spolehlivých... ;o) |
1
10.10.2024 - 13:07M.A.Rek:
Joj, to znám... Jako kluk často knihy čítal jsem, a dá se říct, že Vernem jsem odkojen, jakož i Batličkou, Marryatem, Stevensonem. Tehdy jen tušil jsem, dnes už to vím, že romantika je devět dílů dřiny a jen jeden snů díl... ~ Dědkové, když byli malí, na hrdiny si hráli z knih, ať byl to Vinnetou či Čuk a Gek, Dnes, po letech, když skotačí, si hrají, jde to ztuha, jak indiáni rudnou, a pak jen šuk – a hek... |
2
09.10.2024 - 21:13Lilith:
ST pro tebe i spolehlivýho kluka ;-) |
2
09.10.2024 - 21:08Lilith:
Pěkné... |
1
08.10.2024 - 23:09Marťas9:
Krásné.... |
2
07.10.2024 - 19:23M.A.Rek:
Sluší Ti to v zamilovanosti. |
1
07.10.2024 - 08:49M.A.Rek:
René Vulkán: koukly na mne hnědé oči, dvě, ne tri, asi měla něco s játry modroočka smutně koukla pro bolest kolen asi nadopovaná je Propofolem teď zelená očka hledí na nás za to může pseudomonas |
1
06.10.2024 - 22:21Zeanddrich E.:
Ať vám to vydrží, Besinko :) |
1
06.10.2024 - 22:19Zeanddrich E.:
Hezké opět, Besinko :) |
2
06.10.2024 - 22:05Lilith:
Víc takových okamžiků plných hvězd ;-) |
1
06.10.2024 - 11:16Lilith:
Tak tohle je opravdu nááádhera! |
1
06.10.2024 - 11:07Lilith:
Pěkné to! |
1
05.10.2024 - 12:59Ctirad Justus:
"Hladím Tě po spáncích. Jsi můj osud i věčný hřích. Žena, skvost. Rub i líc." To mne tedy uchopilo. CJ |
1
05.10.2024 - 09:30Marťas9:
Nádhera, krásně napsané... |
1
04.10.2024 - 20:52M.A.Rek:
Zdá se, že plníš knihovny... ;o) |
1
04.10.2024 - 15:24Radegast:
Vybavil se mi nejeden romantický příběh. |
1
04.10.2024 - 09:53Lilith:
To je milý... juuu...kluci z Moravy jsou nej ;-) |
1
04.10.2024 - 09:34Lilith:
Besinka: Moc hezké:-) |
1
03.10.2024 - 10:14Lilith:
Zeanddrich E.: Byli jsme zrovna na výletě v Českým Krumlově ;-) |



11.10.2024 - 15:01