Líbilo se

komentáře
1 11.10.2024 - 15:01
Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát
2 10.10.2024 - 13:14
M.A.Rek:
To je milé, že je nás víc. Těch spolehlivých... ;o)
1 10.10.2024 - 13:07
M.A.Rek:
Joj, to znám...

Jako kluk často knihy čítal jsem,
a dá se říct, že Vernem jsem odkojen,
jakož i Batličkou, Marryatem, Stevensonem.
Tehdy jen tušil jsem, dnes už to vím,
že romantika je devět dílů dřiny
a jen jeden snů díl...

~

Dědkové, když byli malí, na hrdiny si hráli
z knih, ať byl to Vinnetou či Čuk a Gek,
Dnes, po letech, když skotačí, si hrají,
jde to ztuha, jak indiáni rudnou,
a pak jen šuk – a hek...
2 09.10.2024 - 21:13
Lilith:
ST pro tebe i spolehlivýho kluka ;-)
2 09.10.2024 - 21:08
Lilith:
Pěkné...
1 08.10.2024 - 23:09
Marťas9:
Krásné....
2 07.10.2024 - 19:23
M.A.Rek:
Sluší Ti to v zamilovanosti.
1 07.10.2024 - 08:49
M.A.Rek:
René Vulkán:
koukly na mne hnědé oči, dvě, ne tri,
asi měla něco s játry
modroočka smutně koukla pro bolest kolen
asi nadopovaná je Propofolem
teď zelená očka hledí na nás
za to může pseudomonas
1 06.10.2024 - 22:21
Zeanddrich E.:
Ať vám to vydrží, Besinko :)
1 06.10.2024 - 22:19
Zeanddrich E.:
Hezké opět, Besinko :)
2 06.10.2024 - 22:05
Lilith:
Víc takových okamžiků plných hvězd ;-)
1 06.10.2024 - 11:16
Lilith:
Tak tohle je opravdu nááádhera!
1 06.10.2024 - 11:07
Lilith:
Pěkné to!
1 05.10.2024 - 12:59
Ctirad Justus:
"Hladím Tě po spáncích.
Jsi můj osud i věčný hřích.
Žena, skvost.
Rub i líc."
To mne tedy uchopilo.
CJ
1 05.10.2024 - 09:30
Marťas9:
Nádhera, krásně napsané...
1 04.10.2024 - 20:52
M.A.Rek:
Zdá se, že plníš knihovny... ;o)
1 04.10.2024 - 15:24
Radegast:
Vybavil se mi nejeden romantický příběh.
1 04.10.2024 - 09:53
Lilith:
To je milý... juuu...kluci z Moravy jsou nej ;-)
1 04.10.2024 - 09:34
Lilith:
Besinka: Moc hezké:-)
1 03.10.2024 - 10:14
Lilith:
Zeanddrich E.: Byli jsme zrovna na výletě v Českým Krumlově ;-)
1 ... 30|31|32|33|34|35|36|37|38 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku