Líbilo se
1
03.10.2024 - 10:09Lilith:
Zeanddrich E.: Děkuji moc za komentík i (pseudo)verše :-) |
1
02.10.2024 - 22:01Zeanddrich E.:
Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:) |
1
02.10.2024 - 21:58Zeanddrich E.:
Žádné zbytečné slůvko opět, Besinko :), - A ta slůvka, která jsi použila (opět) sedí ..přesně...:):) |
1
27.09.2024 - 19:33Marťas9:
Besinka:. Moc Ti to přeji... |
1
27.09.2024 - 17:31Lilith:
Pravdu máš, ale můžeme si dělat malý radosti, my malí nehamtalové ;-) |
1
27.09.2024 - 13:56Lilith:
Kéž setrvá... |
1
25.09.2024 - 16:29Lilith:
La la, ať jsi hodně veselá :-) |
1
25.09.2024 - 13:52René Vulkán:
kdybys byla kluk, řek bich - pochlapila ses :-) |
1
24.09.2024 - 18:39 |
1
23.09.2024 - 23:04M.A.Rek:
Od té doby k uklízečce co z očí metá blesky chodím už jen v ponožkách a s ní do postele bosky ;o) |
1
19.09.2024 - 20:13Dota Slunská:
Taková pozitivní věcička. |
1
19.09.2024 - 20:08Dota Slunská:
Olin...bolí...tvé rýmy mě nepřestávají udivovat. Ty dokážeš rýmovat na cokoli a psát emotivně o čemkoli. Uznávám tě, básníku. |
2
15.09.2024 - 19:17M.A.Rek:
Samota je krásná. O osamocení se to říct nedá... |
1
03.09.2024 - 23:15 |
1
03.09.2024 - 20:27 |
1
29.08.2024 - 19:17divoženka1:
K odvaze je potřeba dozrát |
1
23.08.2024 - 22:30Lilith:
Květuško, já chci k tobě domůůůů... tam je hezky, ať se počasí směje či pláče a nálada lidiček kolem tebe je snad vždy sluníčková, i když nějaký ten mrak se občas objeví... Krááásnéééé moc! Mám tě ráda! |
1
05.08.2024 - 19:02Lilith:
Moc hezké... |
1
31.07.2024 - 20:54Lilith:
V naší kuchyni bylo uprostřed trochu prohnuté lino, (vada betonu pod ním), kutálela jsem tam olověný kuličky a koule všech velikostí, dělalo to podivnej lomozivej randál a to se mi líbilo. Maminka se zlobila, že jí tam ty kuličky překáží, ale smála se mému nadšení. :-) Jsi mi to svou báječnou báseňkou i krásnými obrázky připomněla ;-) Korálky pořád navlékám, šperky vyrábím, i když mi už šest let není... hihi... a budu to dělat až do stáří, pokud na to budu vidět :-) Moje různé kuličky jsem vyfotila i na obal mé knížky Kutálení ;-) To dítě v nás zůstává celý život. Pardon, jsem se rozpumprlíkovala ;-) |
1
31.07.2024 - 12:45TetaKazi:
Tvoje básnička mi připomněla dětství.. Já si hrávala pod stolem u mamky v kanceláři. Bylo to na zámku, krásný nábytek, skříň se zrcadlem.. Ale taky sklad, kde na skříni stály busty Lenina, Stalina a Gottwalda. Těch jsem se trochu bála ;-) |



03.10.2024 - 10:09