Líbilo se

komentáře
1 03.10.2024 - 10:09
Lilith:
Zeanddrich E.: Děkuji moc za komentík i (pseudo)verše :-)
1 02.10.2024 - 22:01
Zeanddrich E.:
Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:)
1 02.10.2024 - 21:58
Zeanddrich E.:
Žádné zbytečné slůvko opět, Besinko :), - A ta slůvka, která jsi použila (opět) sedí ..přesně...:):)
1 27.09.2024 - 19:33
Marťas9:
Besinka:. Moc Ti to přeji...
1 27.09.2024 - 17:31
Lilith:
Pravdu máš, ale můžeme si dělat malý radosti, my malí nehamtalové ;-)
1 27.09.2024 - 13:56
Lilith:
Kéž setrvá...
1 25.09.2024 - 16:29
Lilith:
La la, ať jsi hodně veselá :-)
1 25.09.2024 - 13:52
René Vulkán:
kdybys byla kluk, řek bich - pochlapila ses :-)
1 24.09.2024 - 18:39
Lilith:
Zeanddrich E.: Taky nás málem vyšplouch... uf
Děkuji moc :-)
1 23.09.2024 - 23:04
M.A.Rek:
Od té doby k uklízečce
co z očí metá blesky
chodím už jen v ponožkách
a s ní do postele bosky
;o)
1 19.09.2024 - 20:13
Dota Slunská:
Taková pozitivní věcička.
1 19.09.2024 - 20:08
Dota Slunská:
Olin...bolí...tvé rýmy mě nepřestávají udivovat. Ty dokážeš rýmovat na cokoli a psát emotivně o čemkoli.
Uznávám tě, básníku.
2 15.09.2024 - 19:17
M.A.Rek:
Samota je krásná. O osamocení se to říct nedá...
1 03.09.2024 - 23:15
René Vulkán:
skrze moje pysky
teče skotská whisky
silná, kouřená
nalívá ji Mařena
1 03.09.2024 - 20:27
Lilith:
Každé ráno slívovičky stopečka
nejmíň sto let dožije se babička ;-)
Moc fajn!
1 29.08.2024 - 19:17
divoženka1:
K odvaze je potřeba dozrát
1 23.08.2024 - 22:30
Lilith:
Květuško, já chci k tobě domůůůů... tam je hezky, ať se počasí směje či pláče a nálada lidiček kolem tebe je snad vždy sluníčková, i když nějaký ten mrak se občas objeví...
Krááásnéééé moc! Mám tě ráda!
1 05.08.2024 - 19:02
Lilith:
Moc hezké...
1 31.07.2024 - 20:54
Lilith:
V naší kuchyni bylo uprostřed trochu prohnuté lino, (vada betonu pod ním), kutálela jsem tam olověný kuličky a koule všech velikostí, dělalo to podivnej lomozivej randál a to se mi líbilo. Maminka se zlobila, že jí tam ty kuličky překáží, ale smála se mému nadšení. :-)
Jsi mi to svou báječnou báseňkou i krásnými obrázky připomněla ;-)
Korálky pořád navlékám, šperky vyrábím, i když mi už šest let není... hihi... a budu to dělat až do stáří, pokud na to budu vidět :-) Moje různé kuličky jsem vyfotila i na obal mé knížky Kutálení ;-)
To dítě v nás zůstává celý život.
Pardon, jsem se rozpumprlíkovala ;-)
1 31.07.2024 - 12:45
TetaKazi:
Tvoje básnička mi připomněla dětství.. Já si hrávala pod stolem u mamky v kanceláři. Bylo to na zámku, krásný nábytek, skříň se zrcadlem.. Ale taky sklad, kde na skříni stály busty Lenina, Stalina a Gottwalda. Těch jsem se trochu bála ;-)
1 ... 31|32|33|34|35|36|37|38|39 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku