Líbilo se

komentáře
1 11.04.2012 - 15:03
Hazentla:
pokorně se přiznávám - četla jsem mylně název
Láska pod poklopcem (to by mi nějakej psychoanalytik za pár korun jistě rád vysvětlil).
Ale ještě že tak - přečetla jsem si díky tomu zajímavou báseň..jinak: souhlas s B-side. :)
1 11.04.2012 - 12:01
Siorak:
My rytíři to nemíváme snadné.
1 11.04.2012 - 11:53
Psavec:
Jsi úplný trubadúr, ST.
1 11.04.2012 - 10:04
E.T.Jane:
Po sladké štrůdlovém opojení s vůní kávy
ještě sladká "tečka" na závěr...
když blíží se kozí smečka
a mění do ložnice směr :) ST**
1 10.04.2012 - 22:00
Lota:
...
tak to přeci chodí
co svět světem stojí :-)
1 10.04.2012 - 19:58
churry:
Siorak: Ano, ano, to je krásný jazyk matičky Suomi "o)
1 10.04.2012 - 15:36
hloubavá:
Jen dáváš - chtěj i brát!!!
1 10.04.2012 - 14:25
Kars:
Řečí tisíců jezer ...
1 10.04.2012 - 14:06
Siorak:
Tvé básně jsou ze srdeční krajiny.
1 09.04.2012 - 08:36
René Vulkán:
neurony v chlastu
srandu si tropí
dokud se v něm
neutopí
1 09.04.2012 - 00:18
Paulmatthiole:
No, jako tradičně jsem se tu nenudil při čtení, ST :-))
1 08.04.2012 - 22:44
René Vulkán:
tahle mi přijde nadějnější a optimističtější
1 08.04.2012 - 12:04
Petra:
Někdy na to lidé přijdou příliš pozdě, někdy vůbec, jiní ještě za včas... jenže... lásku si nevynutíme, musí na to všechno přijít každý sám.
1 07.04.2012 - 18:47
Viky:
Nejvíc se mi líbí první a poslední :)))
1 07.04.2012 - 18:35
jankennethlister:
paulmatthiol:No, abych pravdu řekl, je mi to ukradený.
1 07.04.2012 - 16:13
Blackhorse:
Já jsem to dočetl ani nevím jak a vůbec nevím, jestli jsem u toho dýchal :-)
1 07.04.2012 - 16:00
jc senior:
Ona konečně každá báseň je svým způsobem pohádka. A taková, jakou jsi napsala je nejpohádkovější...
:o)
1 07.04.2012 - 13:10
Květka Š.:
To děvče s copánky mašle jsou červánky
s udatným rytířem teď šťastná je
ona ho ráda má a on ji miluje.
A o tom to je.♥.
1 07.04.2012 - 10:56
Sisinka:
Měsíc v úplňku kletbu hladí
vyřknuta přání za třpytu hvězd
s ranním korupěním svítání
rytíř a děvče na jedné z cest
1 06.04.2012 - 19:30
Kapka:
Ať si kdo chce dál tu trávu kosí
opálení sekáči koupají se v řece
jeden z nich je můj a kosatce mi nese
čeká na mě v lese, o polibek prosí...
Vyvolala jsi mou vzpomínku ST
1 ... 619|620|621|622|623|624|625|626|627 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku