Líbilo se
1
11.04.2012 - 15:03Hazentla:
pokorně se přiznávám - četla jsem mylně název Láska pod poklopcem (to by mi nějakej psychoanalytik za pár korun jistě rád vysvětlil). Ale ještě že tak - přečetla jsem si díky tomu zajímavou báseň..jinak: souhlas s B-side. :) |
1 11.04.2012 - 12:01LÁSKO MÁ II. od Bíša
Siorak:
My rytíři to nemíváme snadné. |
1 11.04.2012 - 11:53LÁSKO MÁ II. od Bíša
Psavec:
Jsi úplný trubadúr, ST. |
1
11.04.2012 - 10:04E.T.Jane:
Po sladké štrůdlovém opojení s vůní kávy ještě sladká "tečka" na závěr... když blíží se kozí smečka a mění do ložnice směr :) ST** |
1
10.04.2012 - 22:00 |
1
10.04.2012 - 19:58churry:
Siorak: Ano, ano, to je krásný jazyk matičky Suomi "o) |
1
10.04.2012 - 15:36hloubavá:
Jen dáváš - chtěj i brát!!! |
1
10.04.2012 - 14:25Kars:
Řečí tisíců jezer ... |
1
10.04.2012 - 14:06Siorak:
Tvé básně jsou ze srdeční krajiny. |
1
09.04.2012 - 08:36 |
1
09.04.2012 - 00:18Paulmatthiole:
No, jako tradičně jsem se tu nenudil při čtení, ST :-)) |
1
08.04.2012 - 22:44René Vulkán:
tahle mi přijde nadějnější a optimističtější |
1
08.04.2012 - 12:04Petra:
Někdy na to lidé přijdou příliš pozdě, někdy vůbec, jiní ještě za včas... jenže... lásku si nevynutíme, musí na to všechno přijít každý sám. |
1
07.04.2012 - 18:47Viky:
Nejvíc se mi líbí první a poslední :))) |
1
07.04.2012 - 18:35jankennethlister:
paulmatthiol:No, abych pravdu řekl, je mi to ukradený. |
1
07.04.2012 - 16:13Blackhorse:
Já jsem to dočetl ani nevím jak a vůbec nevím, jestli jsem u toho dýchal :-) |
1
07.04.2012 - 16:00jc senior:
Ona konečně každá báseň je svým způsobem pohádka. A taková, jakou jsi napsala je nejpohádkovější... :o) |
1
07.04.2012 - 13:10Květka Š.:
To děvče s copánky mašle jsou červánky s udatným rytířem teď šťastná je ona ho ráda má a on ji miluje. A o tom to je.♥. |
1
07.04.2012 - 10:56Sisinka:
Měsíc v úplňku kletbu hladí vyřknuta přání za třpytu hvězd s ranním korupěním svítání rytíř a děvče na jedné z cest |
1
06.04.2012 - 19:30Kapka:
Ať si kdo chce dál tu trávu kosí opálení sekáči koupají se v řece jeden z nich je můj a kosatce mi nese čeká na mě v lese, o polibek prosí... Vyvolala jsi mou vzpomínku ST |



11.04.2012 - 15:03