Líbilo se
1
06.05.2012 - 19:17s.e.n:
Marně zde mistře hledám lásku, asi jsi ji zlými slovy skryl já hledat ale nepřestanu projdu to všude, kde jsi už byl. |
1
06.05.2012 - 15:24Květka Š.:
Mistr zlých snů ten taky někdy usne a Venuše ho plédem zakryje pozlacené jmelí to taky brzy spadne a mistr dobrých snů nad zlým vyhraje... |
1
06.05.2012 - 15:09 |
1
06.05.2012 - 14:48 |
1
06.05.2012 - 12:43Javavia:
Nejen okoralou zem kypří Tvé verše, ale i srdci lahodí...St |
1
06.05.2012 - 11:56Maura:
Tvé verše jsou pro mne zdrojem štěstí. Krásné, hluboké, čisté. |
1
06.05.2012 - 11:15poustevník Jirka:
Nemudruj a nasávej taky, je to prima! :o)) |
1
06.05.2012 - 10:51básněnka:
zlé sny Ti odeženu chladivý vánek je odvane to jmelí pro štěstí má být a okoralá zem zkypřená krásou povSTane |
1
06.05.2012 - 10:49Dota Slunská:
Čtu ji znovu a čtu ji ráda. Je jak do čítanky. |
1
05.05.2012 - 09:37jc senior:
zkus nezávidět Adamovi jablko, Evu, z fíků list v příběhu, co není nový z těch nepozemských málem míst byl tehdy máj? není jisto, že na Jiřího je spatřen had zamysli se, pesimisto kdy má žena nejvíc vnad jinotaj je v této básni na chápavého si teď hraj v pozdní večer svíci shasni a nejen v máji bude máj |
1
05.05.2012 - 04:39churry:
Brilantně seřazená slovíčka, která promlouvají jasně*** |
1
04.05.2012 - 22:36 |
1
04.05.2012 - 10:23vavaoko:
Je dobé, být ně+kdy sám. Je zlé, být osamělý. On se někdo najde. Dám ST |
1
03.05.2012 - 11:55Dota Slunská:
jsi Dalí Libresu |
1
02.05.2012 - 20:55Eyrekr:
Člověče, málem jsem se smíchy zechcal :-D.. Až se bojím zeptat, jestli je to podle skutečnosti.. Dávám ST za srdečné pobavení, i když je to prasečina jak sviňa ;-).. |
1
02.05.2012 - 07:07 |
1
01.05.2012 - 18:39j.m.:
Se dnem už dávno slunce zapadlo,ale tůně tvých modrých očí jsou pocitů mých dál intimní zrcadlo a já prosím času kyvadlo,aby to krásné v nás nikdy nezvadlo. |
1
01.05.2012 - 16:46jc senior:
intimnosti kouzlu propadnout do fantazie právě rozkvetlé nezvládne jen ignorat či bloud když ruce struny rozhrají třtin jména sotva končí pod sedlem a magnolie za sklem od vitrín |
1
30.04.2012 - 23:34Slávka:
Chlapče, Tvé básně bych někdy chtěla vidět ilustrované :*))... bavíš* |
1
30.04.2012 - 20:32Paulmatthiole:
Je lepší nejistota v pohybu... než jistota v nehybnosti. ST. |



06.05.2012 - 19:17