Líbilo se
1
12.05.2012 - 08:16Liška76:
Tomáš: Myslím, že pro sex není důležitá, rychlost, výdrž...spíš ten cit, pozornost, naplnění souznění:)) Které speciálně Vám starším dorostencům určitě nechybí:))(je to určitě výchovou, jo ano výchovou:)) Děkujeme za návštěvu:))! |
1
11.05.2012 - 17:14ttragelaf:
... až v dáli zaduní kopyta pakoní zvedne se do oblak kouř, pach a prach ... tvůj hřebec zafuní a nad stepí Marabu pták |
1
11.05.2012 - 10:11nejsembásník:
E.T.Jane: když metrosexuál nerejpá do vědců, pak je to všechno v pořádku, pomluvy, závist, pranýře umělcům, nestojí vůbec za hádku ... |
1
11.05.2012 - 07:48 |
1
11.05.2012 - 07:20básněnka:
odlišnoST je přece skvělá a nenudí..super! |
1
11.05.2012 - 07:15 |
1
11.05.2012 - 06:30Liška76:
básněnka: umííííš hihihi než tělo s tělem spojí cestu ohlédni se nazpět k městu naposledy pohlaď zraky z lidí trosky z města taky hřebec odnáší svou touhu v dál střípky hvězd již posbíral...hyjéééééééééééééééééééééé:)) |
1
10.05.2012 - 20:24Mbonita:
líbí se vám má blůzka ?...Felipe má tvar natrhané rucoly cudně posypané květy liči v meziprostoru vašich mudrlantsví eh co.. mé panství z elektrických výbojů a hodinových strojků je otevřeno jako okno do mne nakoukněte do mých IQ kvocientů s citem i důstojností renesančních kavalírů a vteřinové lepidlo zalepí škvíru případných neznalostí i šálků na mocca vanilkových lusků na zmrzlině vlní se v klíně sukně rozpustile.. co je žízeň...vím na konci sadu pochopím vzdálenost mostních sloupků i hloubku...doušků emocí |
2
10.05.2012 - 11:36 |
1
10.05.2012 - 10:38Květka Š.:
...a kadence pohybů je ta….. ta…. ta… ta.. ta, tata, tata-tata-tata-tata ===== Jé,je drahý,budeš zase TÁTA... |
1
09.05.2012 - 20:52Mbonita:
krásné..on je hoden hvězd se dotknout |
1
09.05.2012 - 19:35Špáďa:
To je ale erotično! Nevadí že tlačíš, pryčno! Když mne navíc hladí dlaně, nemůže přec láska zplanět! |
1
09.05.2012 - 19:32 |
1
09.05.2012 - 17:51jc senior:
V tom sále, kde se neshasíná je vládcem hluk a Múzy ve fraku, pro světlý bod, co mám před očima pak slova odkládají čabraku Apel kroků zeď vydala sprejem, ten virtuální květ již zvadlý pro hvězdu v zenitu před večerem Vltavě podám přes zábradlí ** |
1
09.05.2012 - 16:51mutil:
to se mi líbí to nemá chyby popsány jsou zázraky krásné, to chci já taky vyjmenovaná slova lásky ach, krásné jsou krásky Další skvoSTná švestička z Tvé zahrádky. A ta fyzika je dobrý nápad. Teď jsem si vzpomněl na jednu svoji. Dám ji zítra. Tleskám a samozřejmě stiskávám st. Pa. |
1
09.05.2012 - 11:49Květka Š.:
...jazyk český,gramatika ve tvé básni láskou tiká a dva rody mužský,ženský prostě pěkně erotický...♥ ST ♥. |
1
09.05.2012 - 09:50jc senior:
básněnka: ** věta holá, jako vždycky při zběsilé jízdě s kopce ať nepostrádá citoslovce, bráno čistě gramaticky !!! |
1
09.05.2012 - 08:44 |
1
09.05.2012 - 08:38labuť:
Mě takyyyy :-)) když na hlavou lehce plynou mraky a slunce hřeje každý kout na trávě, v lese, u vody je krásné spočinout |
1
09.05.2012 - 08:06ttragelaf:
dvě a tři je pět a jedna šest kočár plný vět jede na zálet ... to vždycky takhle sématicky? |



12.05.2012 - 08:16