Líbilo se
1
19.11.2012 - 10:04Siorak:
Jedenáctkrát zabloudil jsi do růžového ráje? Zdá se chlape, někde v tobě kdesi Satyr hraje (na píšťalu) |
1
19.11.2012 - 06:02 |
4
18.11.2012 - 21:54Kars:
Proč ze života si jen to špatné brát vdyť i pro maličkosti se můžeme smát žijme tak, abychom se nemuseli kát nasaďme růžové brýle, to pomůže, snad. |
1
18.11.2012 - 18:52Kajuta:
Africká pánev značky Wok.. a to jsem si myslel, že jsem cvok. :) V oddělení bláznů. Je některým skvěle. :) Rádoby básnickým štětcem máznu.. ve své bílé.. útulné..a polstrované cele. :) |
1
18.11.2012 - 17:47jc senior:
vavaoko: Samé zbytečnosti a nesmyslnosti, vymýšlené lidmi za velké peníze nás, poslušných. Děkuji. |
4
18.11.2012 - 17:16vavaoko:
Svatí bez aury. Syrečky bez odéru. Rohlíky do vingle. Blbneme. Na mou věru. ST |
1
18.11.2012 - 06:56básněnka:
Špáďa: co sladká je jak med neptáš se a přece dá ti odpověď nezklame... nemusíš otázky vůbec klást plyšová ,sladká, hladivá,opojná skvělá,ta nejkrásnější slast ...:-) |
1 18.11.2012 - 01:26Hroty ňader od čubík
čubík:
blue: umělec2: Liška76: Naboden se v těžké ráně hrotem drásám k vůli dámě k vůli své skrz plamen chtění to daň je, za spoluchvění... |
1
18.11.2012 - 01:15čubík:
blue: ...pravda trpká, však časem zesládla...:) |
1
18.11.2012 - 01:10divoženka1:
láska ta není na prodej |
1
17.11.2012 - 22:35Romana Šamanka LadyLoba:
blue: děkuji |
1
17.11.2012 - 22:02blue:
a tak si tě Kukulkáne ukradnu i s horkou čokoládou k sobě pod deku :)) a všechny nestoudné nesoudníky nechám literárnímu pravěku.. po nebi zas plují ptáci, ryby, vozy hvězdice.. vytáhnu i ledovou kávu z lednice a s přílohou soucitu ze srdcí, duší z oken, dlaně od lásky a od medu.. no prostě, kde se dá, to dobré poberu :) |
1
17.11.2012 - 22:01jc senior:
nebyl jsem, snad budu příště vážná tvář, jen žádný smích koule, rozběh, odpaliště... hra či příběh o mužích hra o mužích a balet žen v dálce deset figurek devět stojí, to je den, spíše betl nežli flek :o) |
1
17.11.2012 - 19:03Mbonita:
existují hodnoty pro které stojí žít...ale to Ty víš Sedmikrásko |
1
17.11.2012 - 13:51Bastet:
Špatnej nick - ani němý, ani blb. Dobrá báseň. Pro mě osobně končí slovy...do nikam... Ostatek vnímám jako zbytečné vysvětlování. Čtenář obvykle rovněž nebývá blb. U mě tip. |
1
17.11.2012 - 01:11Kajuta:
Bohové přijdou a nejdříve si potřesu rukou s Odinem. :) Snad nám půjčí aj koňa. :) Nejvíc práce budou mít v naší poslanecké sněmovně. Tam asi nezůstane kámen na kameni. :) Chudáci..(ti bohové). :) |
1
16.11.2012 - 23:40Špáďa:
Libě rtům i Libertám...? Krásné tři variace podals nám tu na place! Tak nač se vlastně vůbec ptám? |
2
16.11.2012 - 23:18Špáďa:
Tvá slova na nás klekají jak časem kleknou nebesa spravedlnosti na prsa dnešních (vše)mocných, svou mocí nemocných. Ju, kalendář? Řád nelakuj! Vjeru, obourej! V! V něm změn. V! (A rána kanára pochop!) |
3
16.11.2012 - 20:44 |
4
16.11.2012 - 20:27Dota Slunská:
Přes hořkosti přeci k laskavostem. Jsi moudrá a osvícená žena. |



19.11.2012 - 10:04