Líbilo se
1
12.11.2012 - 09:17Dota Slunská:
opět zasyčel jeden horkej supertip |
1
12.11.2012 - 00:50Kajuta:
Romana Šamanka LadyLoba: Děkuji za zvukovou kulisu, až bude Libres Holywood točit nějaký film, budeš zvukař. :) Básněnka bude rejža. Churry scénáristka. Ještě producenta..:) |
1
11.11.2012 - 22:21Špáďa:
Díky moc, Milane, za tohle nový modro i neupadající Počátky... nejen Tobě, ale i těm dalším čtyřem podobně zapáleným "šílencům"...!!! |
1
11.11.2012 - 17:26Bastet:
Co říct? Dojala mě a zároveň strhla svým rytmem a neúprosností. Opravdu umíš, netřeba ti patosu, abys vyvolal chvění duše. Jo, když musím, tak musím - ST. |
1
11.11.2012 - 13:23EEvellina:
Kdo přebírá přebere, krásnou novodobou baladu jsi dal, silný pocit z ní mám :) ST |
1
11.11.2012 - 13:13labuť:
Krásné vyznání a dodatečně gratuluji :-) |
1
11.11.2012 - 11:02básněnka:
ano hořký příběh... ale výborný, za ST |
1
11.11.2012 - 01:24 |
1
10.11.2012 - 15:28EEvellina:
úžasná, vidím obraz před sebou a nutí mě přemýšlet, jako tvé verše a vychutnávám si je ST :) |
1
09.11.2012 - 18:00Špáďa:
Po přečtení mne napadlo totéž, co labuťku, tak abych se jen neopakoval, trochu to rozvedu: Po řádku tak čtyřicátém byl jsem v dobré náladě..., moudra, co už nevídáte, zabalená ve zlatě... Po zádech mráz z nich, věř, šel mi! Nerad vzhlížím k náhradě... Po úvaze bych tě chtěl mít vskutku chlape na Hradě! |
1
09.11.2012 - 12:38labuť:
Zlaté střevíčky jsou ubohé pozlátko, mít čisté srdce a duši věstí štěstí... |
1
08.11.2012 - 22:58 |
1
08.11.2012 - 22:28 |
2
08.11.2012 - 16:326thSun:
Pixely noci zrní mák rozostří smysly v hutné spaní hebké je, klidné na omak mění shon v sladké dobrozdání * |
1
08.11.2012 - 15:44 |
1
07.11.2012 - 21:44Dota Slunská:
I jiný věci někdy stačí než sedávat na hřebenáčích a možná černej kocour u pěšiny přinese štěstí plný člověčiny. |
1
07.11.2012 - 19:47 |
1
07.11.2012 - 16:13Siorak:
Jo, výsledek je jasný. Zima zase přefiči a převálcuje podzim. Halt ženská. |
1
07.11.2012 - 09:01 |
1
06.11.2012 - 16:26jc senior:
půdeme zas, spolu, v páru k té chatce tam u nebes se vzpomínkou na Barbaru jaká byla, kde je dnes... ** |



12.11.2012 - 09:17