Líbilo se
1
14.12.2012 - 06:58ttragelaf:
....kéž by se rozezněl hlas Jiřiny Švorcové , prorazil víko rakve a sílou té myšlenky i slova oblétl letenskou pláň ... |
6
13.12.2012 - 20:24krizekkk:
ST-Na rozdíl od jiných. LIDI, JE KRÁSNÉ, ŽE V ZÁPLAVĚ NESKUTEČNÝCH NESMYSLŮ PROVEDENÝCH PSANÍM, AŤ UŽ ÚŘEDNÍKŮ, KRITIKŮ, ČI JINÉ SVOLOČE, SE MY TADY MŮŽEME SVOBODNĚ ZBAVOVAT VŠEHO, CO NÁM LEŽÍ V HLAVÁCH A NA DUŠÍCH, NĚKTERÝM (VĚTŠINĚ) NA SRDCI. PŘEJI TI KLID V DUŠI. TO JE JEDINÉ, CO UZDRAVÍ PO KALVÁRII. |
1
12.12.2012 - 13:34 |
1
11.12.2012 - 19:55 |
1
11.12.2012 - 18:05zvířenka:
Déja vu je skála z pohádky Sezame otevři se... a čím dál jsem od data narození,tím víc se skály otevírají.. Trefné připomenutí ,děkujeme.:-)) |
1
10.12.2012 - 11:38myšlenka pouhá:
jsou noci a dny kdy dala bych své sny zarámovat paspartou ať nikdy ode mě neodejdou.. ST |
1
09.12.2012 - 21:57Mbonita:
přijmout nějaký závazek chce hodně statečnosti... |
1
09.12.2012 - 14:40básněnka:
blue: směju se..svůj širák odhazuji v dál,leč nejsem paní z Bergeracu :-) |
1
08.12.2012 - 22:16 |
1
08.12.2012 - 19:32myšlenka pouhá:
krizekkk: protože píšu co mě napadne a málokdy to po sobě čtu, to bych to toiž nemohla publikovat :-) vše jsou jen myšlenky plující okolo :-) |
1
08.12.2012 - 17:08 |
1
08.12.2012 - 13:41básněnka:
jc senior: wow... jsi koštér slov aperitiv s vůní divo kosti od kosti šunka a oko na div...:-) |
1
08.12.2012 - 13:39jc senior:
rty se chvějí, jazyk svíjí před bílých vín fantazií přece jenom, má to háček což aperitiv tataráček a navrch pak volské oko přirozeně nadivoko :o) |
1
08.12.2012 - 09:01Kajuta:
Váš kočár vyjel ze sousedního bodu B, můj kočár vyjel z bodu A. Za jak dlouho se kočáry setkají? :-) |
2 07.12.2012 - 17:35Vánoční čas od labuť
Kajuta:
Třikrát hurá vanilce, medu a skořici. |
1
07.12.2012 - 11:35René Vulkán:
připomenulo mi to: Můj Bůh je můj štít je mou písní Já vím on mo odpoví a mocí svého jména vysvobodí |
1 06.12.2012 - 17:31Je to lehké od blue
blue:
básněnka: dokonalost je nedosažitelný mýtus myslím :) |
3
06.12.2012 - 11:55jc senior:
skoč si, dcero, zvečera do slaného jezera skoč a přlož sladký klín na peň nebo na leknín povadlý již vztyč se stvole kůže lká ó.. mio sole :o) |
2 05.12.2012 - 19:50Je to lehké od blue
Mbonita:
jsem nedokonalá ráda...a mám zatím rovná záda... |
1
05.12.2012 - 11:41jc senior:
kočár, barvy oprýskané hvězdy už jej sotva zdobí čas prý přeměnil ho v sáně divocí je táhnou sobi věřím, že vousatého kmeta v mrazu severu co žil pro radost jiných konců světa Ježíšek takto obdařil s večerem když na pavlači jas ohňostrojů spatřím střel bylo by to přímo k pláči Ježíšek kdyby neřišel * |



14.12.2012 - 06:58