Líbilo se
1
04.12.2012 - 18:49 |
1
04.12.2012 - 14:07Bastet:
Nuda začíná, když bláznovu oku odzvoní hrana a vyplivnutým slovům upadnou křídla do klávesnice. Když se fantazie rozdělí na nulu a zbytek světa a nás nechá trčet v rezervaci pro penzionované mozkomory... |
3
30.11.2012 - 19:33 |
1
29.11.2012 - 01:47Špáďa:
jc senior: Do batohu, chvála bohu, kromě chleba strkám nohu, patu tolik netíží. Jak je snadné v klidu žít. A když bota netlačí, život je hned jinačí! |
1
28.11.2012 - 11:09enigman:
někdy i andělé podlehnou... |
1
28.11.2012 - 06:16nejsembásník:
však si v tobě pohoví, máš pořádné zásoby;-) chtěla bych mít menší zadek, přijedu pro jeden článek ;-) |
1
27.11.2012 - 12:36jc senior:
nit života s dvěma konci rolničky k ní jemně lnou kniha citů o lakomci dávno ji mám přečtenou * |
2
26.11.2012 - 17:09 |
1
26.11.2012 - 17:05zenge:
Já Sinuhet, syn Senmuta a jeho ženy Kipy, píši nikoli proto, abych chválil bohy ....... ALE TEBE st |
1
26.11.2012 - 12:33E.T.Jane:
Život je barevná květinka Probouzí se, rozkvétá i uvadá Chvíle pro každého, dlouhá i kratinká A roste v různých zahradách... |
2
26.11.2012 - 09:34kavec:
... jednou jsem spojil Vivaldiho Roční období s milováním a ta slečna mi to vypnula , že se to nedá poslouchat a že se nemůže při tom soustředit . Já jí na oplátku za čtrnáct dnů nechal ... už nevím jaký jsem měl pro to důvod , ale z odstupem desítek let , jsem dospěl k názoru , že žena která nemá ráda hudbu , tak nemůže mít ani ráda sex a milování ... Básenka je moc citlivá a krásná . Dávám ST . |
1
26.11.2012 - 06:38nejsembásník:
bez konce plují světy tmou, bohatým dál se břicha dmou, chudým dá sílu půlměsíc a všichni skončí světlu vstříc ... |
1
24.11.2012 - 19:55Dota Slunská:
A tvé verše jsou vlny, po kterých se náramně surfuje. |
1
24.11.2012 - 14:42básněnka:
mám okřídlené STřevíce půjčené od posla bohů..takové básně jako tahle je, já čísti mohu... |
1
24.11.2012 - 09:52Dota Slunská:
Jen tak z lásky, to je nejvíc. |
1
24.11.2012 - 09:03Siorak:
To píšeš o mně? Já tam prožil pět let, i tu lásku a bílé noci. Je to neskutečně romantické město, dýchají z něj dějiny. |
1
23.11.2012 - 08:43 |
2
23.11.2012 - 08:37jc senior:
kočka, krásná, černobílá jak klávesy piána kéž by na mě byla milá, hladil bych ji do rána :o)) |
1
23.11.2012 - 06:34nejsembásník:
noční symfonie ... |
1
23.11.2012 - 06:19 |



04.12.2012 - 18:49