Líbilo se
1
06.11.2012 - 10:15 |
1
06.11.2012 - 06:26nejsembásník:
vyměňte zkušební komisi, ďábel už zuby brousí si, stačí pár přesných výstřelů, nebo budeme v maléru ... |
1
06.11.2012 - 05:40isisleo:
..říkáš..o lásce básně piš.. ..ono se to lehce řekne.. ..slova když ztratí se hned.. ..i ve dnech co jsou ted deštné.. ..to bude ten kříž..víš....:-))) |
1
06.11.2012 - 00:05Špáďa:
Milování bez lásky je vulkán bez erupcí... Stane se jen šukáním... Zde dám souhlas s korupcí... |;-) |
3
05.11.2012 - 20:57zvířenka:
Nejen že bez brzd,taky bez osvěty půjčili kolo,žádný skety a na skládce? Odřený od rzi a kolomazu-hrůza žádnej tyfus,jenom vetešnická Můza.. Bylo to ryzí. Převzácnej archiv dobrodružných vin (Jen nemít v hlavě zmizík) Tobě na hruď náhrdelník z jeřabin. Díky,krása. |
1
05.11.2012 - 15:39severanka:
...asi Průša!Ale jinak je to hrozný! |
1
04.11.2012 - 19:50Mbonita:
kde je hřejivo...je dobře srdci:-) |
1
02.11.2012 - 13:36Siorak:
To jako Streisandka? :-) |
1
02.11.2012 - 09:15labuť:
Tam, kde je teplo srdce pookřejí... |
1
02.11.2012 - 09:09severanka:
enigman mi vzal to slovo!:-) |
1
02.11.2012 - 07:33enigman:
rozehřívá... |
1
02.11.2012 - 07:17 |
1
02.11.2012 - 06:41básněnka:
hledat jistoty ohníček..pěkné..:-) |
1
01.11.2012 - 21:27kasparoza:
chaloupka na stráni sama stojí všude jen léta první sníh sejdem se u ní jako loni až zima odjede na saních.... |
1
01.11.2012 - 20:31Bomejka:
Pěkně napsané:-) |
1
01.11.2012 - 15:39drsnosrstej kokršpaněl:
ulouplej kousek podzimu schovanej v alfanumerický formě na doma, to já rád... a ten konec... myslím, že i termodynamika je v tomto ohledu k lidem velmi blahosklonná a nechává na nás plnou volbu ochlazovaných a neochlazovaných prostor (pokud se o to tedy staráme - jinak se neptá a chladí si co chce) |
1
01.11.2012 - 12:13enigman:
nástřelem po dvanácté.... |
1
01.11.2012 - 07:17E.T.Jane:
Ta poslední je překrásná, předešlé jsou "jenom" krásné :) **ST |
3
31.10.2012 - 22:14ziriant:
Jsou věci mimo fyzikální zákony... :) Což bych řekla nejen k poslední sloce, ale i k talentu, kterým se honosí minimálně tato Tvoje báseň. |
1
31.10.2012 - 08:36E.T.Jane:
A meluzína si sviští tunelem a hladí vlakům čupřinu,, sedím pozorujíce barevné trpaslíky rozházené po tubusu a soustředím se na hrajícího se klučinu.. A než metro uschová dalších vyjímečných osobností várku, ten kluk se s rohlíkem v ruce dere do kočárku.. :) Mám ráda metro a plně si ho užívám každý den! |



06.11.2012 - 10:15