Líbilo se
1
26.12.2012 - 11:11Kajuta:
Zebroidně savanivá.. podmanivá. :) |
1
23.12.2012 - 07:40Tomáš:
Kupodivu má placebo skoro ve všech případech STejně dobrý účinek, ne-li lepší, než opravdový lék (který může mít navíc hodně vedlejších, i škodlivých účinků).Čili: placebo neúčinkuje samo o sobě, nýbrž jsou to slova, s kterými dává medicinman recept pacientovi do ruky... |
3
22.12.2012 - 19:29ttragelaf:
je to memento je to krásné a nejen to je to kompetence psát a věnce odmítat to není z pera kdo se chvástá že má berly je to okamžik třpytu perly je to per aspera ad astra dík |
1
22.12.2012 - 09:09básněnka:
jc senior: Ocelové město znám jen od Julka z Vernů a jestli je to na nic z muže stal se panic a z ocele jest divá ženka pak z života ti zbývá... střenka... |
1
22.12.2012 - 09:05 |
1
22.12.2012 - 02:26Špáďa:
Dovolím se krátce připojit k šuměnce: Letos téměř bez veršíků: Ňufej kočku, hlaď ji drápky, od myší se drž vždy zpátky! Tak na zdraví...! Pár psích pčíků! |
1
21.12.2012 - 12:18Hazentla:
prej mesiáš.. to s ním zase nebude k vydržení :) :-* |
1
21.12.2012 - 12:02 |
1
20.12.2012 - 08:02kasparoza:
tvá duše jenom čeká kdy příjde ten co krkavce od stolu odežene usměje se když zvedne a do očí pohlédne ti. Pak jen ruku podej mu a o rameno opři se, on odvede tě k zapomnění |
1
18.12.2012 - 13:56zvířenka:
6thSun: Jo A co se týče Mufa, na to je odborník pouze a jen ten pán z BrouMufa. |
2
18.12.2012 - 13:15bohul:
Zdá se mi zbytečně dlouhá, vždyť to hniloba pouhá |
1
18.12.2012 - 09:39s.e.n:
Rady já si beru k srdci chci být rovněž mezi borci, jen někdy se podaří, že panáci padají-Vím, že nastačí jen chtít- je třeba i štěstí mít. |
1
18.12.2012 - 01:23Špáďa:
Seniore, teď jsi znalec, když už víš, kam vsunout nohu... Do tenisky. Díky, kingu! Rád se bavím při bowlingu. * * * Sisinka: Umělé nehty před zasunutím prstů nutno sundat! Myslím, že je to i v hracím řádu. (Aby nezůstávaly v dírkach a po tobě hrající si pak nerozeškrábali bříška prstů... |;-) |
1
17.12.2012 - 19:58básněnka:
směju se... jupí...rozjedem to zase v lednu..to by bylo aby nebylo:-)...Jiří zaválel jsi ...a poslední jsi rozhodně nebyl, příště jsi na bedně:-) a děkuju, žes přišel, moc mne to potěšilo...Ivana |
1
17.12.2012 - 14:02Kars:
Poslal bych ti koledu, ale zde to nesvedu, tak aspoň ti přeji hezké svátky, ať pohoda k vám vstoupí otevřenými vrátky |
1
16.12.2012 - 23:26 |
1
16.12.2012 - 17:58básněnka:
škoda žes ji neotevřela..kdo ví...ST |
1 16.12.2012 - 16:08Kdybych... od Lota
labuť:
Básníkem jsi a délku života tam nahoře o nás ví, jen my ne... a myslím, že je to i dobře... Vždyť máme každý den žít, jako by byl dnem posledním... A pak, všechen bol světa bychom asi neunesli, kdybychom žili věky... |
1
15.12.2012 - 23:39 |
1
14.12.2012 - 19:03krizekkk:
Má bývalá žena je hodná, snad i moudrá žena. Ale odkud znáš moji tchýni? :-) ST |



26.12.2012 - 11:11