Líbilo se
1
22.11.2012 - 19:19 |
2
22.11.2012 - 11:24nejsembásník:
jc senior: láska chce všechno - nebo nic, v noci pohoupat půlměsíc, ve dne zas slunce hladit v dlaních, brouzdat se sněhem v horských pláních ... |
1
22.11.2012 - 11:18Květka Š.:
..vidět kosa vedle losa a jen tak si chodit bosa on ten kos má v zobáku výherní los na co? Asi na lásku.A hříšnou. |
3
22.11.2012 - 10:55jc senior:
nechci mnoho z veršů stuhu sečnu v žití letokruhů prázdné dlaně bez závisti skizu růže, svazek blesků po bouři co mysl čistí minovými poli stezku… zmatena jsi málem z toho? jsem Láska a nechci mnoho * |
1
22.11.2012 - 08:58severanka:
Krásně jsi to zase osolila básní svět krásní usměvem dásní i tvou sladkou solí co bolí! ST |
1
22.11.2012 - 08:56EEvellina:
pěkná spartakiáda slovíček :D |
2
21.11.2012 - 11:43labuť:
Když vločky vzájemně se hřejí a stíny kreslí obrys pavučin Když děti se u sněhuláků smějí šeptám si tichem - listopade vím |
1
21.11.2012 - 09:12enigman:
spaní probouzí další realitu... |
1
21.11.2012 - 06:30nejsembásník:
hrudní košíček? chi chi - umíš potěšit slovními hrátkami, teď vylez z podpsa a poper se s barvami ... |
1
20.11.2012 - 19:06labuť:
Iluze není dobré hledat, ale cesty poznání ano... |
1
20.11.2012 - 18:44Mbonita:
Tleskám Ív jsi božský div sloka z breviáře sníh na jaře šlépěje láska naděje šumění aleje altán něhy potěchy břehy... |
1
20.11.2012 - 18:37kasparoza:
ve spánku stat se můžeš vším, mužeš být dáma z lepší společnosti, i služka něžných chvil ... |
1
20.11.2012 - 07:48detektor:
Sny jsou rodiče myšlenek a rodičů by si měl jeden vážit....ST |
1
19.11.2012 - 20:47jc senior:
osiřel drát, na louku sed havran dlouhým deštěm mládne náhrobek náruč jihu bez dojetí a zábran vítá hejna hlučných vlaštovek ** |
1
19.11.2012 - 20:31 |
1
19.11.2012 - 20:00jc senior:
smutné a tíživé ráno zvadlá růže na smetišti tóny jako do kupletu zadul šašek na trumpetu za splátku na bídu příští ještě není dožebráno ** |
1
19.11.2012 - 19:54 |
1
19.11.2012 - 19:07básněnka:
šla jsi Fangornem... ST |
1 19.11.2012 - 16:40Brno od René Vulkán
René Vulkán:
ZENITZERO666: Šalingrad děkuje a zdraví Prágl. Jiná varianta: Největší dědina v republice (Brno) zdraví město. Ještě jiná varianta: Největší město v ČR (Brno) zdraví Prahu - vysvětlení - Praha je Kraj :-) |
2
19.11.2012 - 11:16Květka Š.:
Pak nám přijde nařízení i na velikost stolice kdo to ale bude měřit? Už se těším,velice... |



22.11.2012 - 19:19