Líbilo se
1
16.11.2012 - 18:41Bastet:
Jak často mívá úspěch u ženy muž s kytkou růží kdesi kradených Ona do ucha mu sladce zavrní: Víš, já chtěla jsem ty BEZ trní... |
1
16.11.2012 - 18:22 |
1
16.11.2012 - 12:56Sisinka:
Jojo, každý je svýho chtíče strůjcem.-) |
1
15.11.2012 - 17:33whiolet:
st, taky chci být :o) |
1
15.11.2012 - 10:23Siorak:
Stejně však krásná sousloví syslím A próza? Jest odrazem v naší mysli Realita je moc tenký led. v zrcadle vědomí vidíme svět. |
1
14.11.2012 - 21:54 |
2
14.11.2012 - 09:08jc senior:
i sůl moře půvab ztrácí dívkám že jsem pro legraci na sklonku bronzového dne to vášeň když mě popadne a při úsměvu slaboduchém líbám důlek pod tvým uchem :o)) |
1
14.11.2012 - 08:28 |
1
14.11.2012 - 04:28básněnka:
Špáďa: ale kdepak, já vždycky stojím nohama na zemi:-) |
2
14.11.2012 - 00:53Psavec:
Zlíbám Tě raději celou, ST. |
1
13.11.2012 - 19:44 |
2
13.11.2012 - 18:146thSun:
Tvé verše mají zvláštní rytmickou moc okouzlit člověka i když přímo nevnímá jejich obsah...ten je jakousi přidanou hodnotou, které nemusí být rozuměno a přesto je jasný, že se zde (myšleno ve Tvých básních) odehrává něco výjimečného a jedinečného |
1
13.11.2012 - 17:10 |
1
13.11.2012 - 11:20Kajuta:
churry: Tahle mi mluví známou řečí.. stará.. dobrá.. úplně v křečí. :) http://www.youtube.com/watch?v=8P50k2KS408 A nové elbum klepy klepy. Zvědavý jsem. Na zbrusu čerstvé veršotepy. |
1
13.11.2012 - 10:00 |
1
12.11.2012 - 22:37Siorak:
krizekkk: Asi na jižní? U nás na severu máme univerzální oslovení - pičo! :-) |
1
12.11.2012 - 17:37la loba:
Síla která mě smetla na kolena k Tvým nohám velké ST |
2
12.11.2012 - 17:31čubík:
...budiž Ti chvála na výsostech, Milane, za to, žes první nakopl vrtuli a bezvadně fungující éroplán LUKiO, se s veškerým osazenstvem (včetně nás, servismenů) mohl vznést do tak potřebného, léčivého modra... ...když jsi volal prvně, jestli bych do toho šel, tak mi už delší dobu šrotovalo v hlavě, co by bylo, kdyby se Liter položil...jsem si říkal, že by se hodily alespoň nějaké skromné webové stránky, kde bychom se mohli shledat, kdyby něco...už jsem se po tom i pídil, jak na to... ...no a Tys to odpálil v pravý čas... ...však kdybys neměl spojení na LUKiA, byli bychom v troubě... ...takže si půjdu nalít panáčka (možná dva) fernetu a připiju na zdraví nás všech... ...s básnickým pozdravem: ať vás múza voslintá... Tomáš alias čubík |
1
12.11.2012 - 17:21zenge:
já ty fresky jednou k ránu olízával ve Vatikánu pak jsem dostal ránu to víš česky nepromluvíš prý tam k Pánu pak zavřeli bránu:) |
1
12.11.2012 - 15:46René Vulkán:
Báječná, třeba ta druhá sloka, ta pecka na závěr - Tvé srdce říká: neunesu. |



16.11.2012 - 18:41