Líbilo se
3
05.06.2013 - 09:40jc senior:
při čtení ten pocit mívám že na hlavě mi roste strom do zrcadla se nepodívám a oči hrají velodrom uznale však hlavou kývám byť mi na ní roste strom :o) |
1
04.06.2013 - 15:38myšlenka pouhá:
před spaním si zdřímnout... odpočatá na snění... vyhřívat se za kuropění kdy sny se stanou realitou... ST |
1
04.06.2013 - 09:47vavaoko:
Škleb klauna vodu nevymete. ST |
1
03.06.2013 - 22:51zvířenka:
V peřejích nastřádáno pod hladinou ani mřenka ani lín království za prosluněné ráno DejBůh ať nekape nám do peřin Ode mě máš RemarQuér. |
1
03.06.2013 - 17:44Květka Š.:
z regálu dávám ST))..a pravý,žádnej šmejd...:-)) |
1
03.06.2013 - 09:44jantar:
vždy si nevím kterou vybrat a nakonec si smlsnu STejně na všech |
1
02.06.2013 - 16:08Mirka Hedbávná:
Smetanova nespoutaná, ano, úctu mám před vodou a přála bych si, aby nebouřila víc než je proti lidem. |
1
01.06.2013 - 20:05zenge:
rychlé krátké ST! |
1
01.06.2013 - 12:42Květka Š.:
Kolonáda krempy s krupicovou kaší i to světlo v lucerně... to všechno zní fakt nádherně. |:-))=(ST)=((-:| |
1
01.06.2013 - 10:59Lota:
. za tuhle ti čert vrátí úpis protože to ani on neunese tahle je přímo z Olympu vzala mně dech je nádherná, nádherná, nádherná ST je nic hodnocení |
1
01.06.2013 - 09:31Kajuta:
Odkud jste, Mélanie? Z Alenkova.. zcela svébytný šat i stát. :) ..a v ústech spontánně chytrého rádia.. a tady prozradila, že je upovídaná. :) Líbí se mi, že Melánie Nádherná má i duši a dá se tam číst mezi řádky. :) |
1
01.06.2013 - 09:26básněnka:
krizekkk: nemluv ... ne, mluv... nechci snad ještě umírat ni touhou, ni láskou, spíš posedle si psát a divit se nad lidskou cháskou... :-) |
2
01.06.2013 - 08:00zenge:
deja senti i Deža ví, jak tvé básně poutavý půjdu to říct Ottovi tam do nebe po žebříku aby tě dal do slovníku;-) ST |
5
30.05.2013 - 22:32jc senior:
i kdybych Vševěd byl se zlatými vlasy znal elegánů styl povznesen nad trapasy čtenářem kdybych byl tvých křivolakých stop osekán na pahýl či podťat jako snop pocity skutečné z tvé tváře odečet odpověď hledal Ne na každou ze tvých vět i kdybych z drahých kovů slil kliku od tvých bran tisíckrát a znovu s dnem každým přikován k torzu hřbitovních vrat či káncen jak les hustý, ne nemusíš se bát že jsem jen zlatoústý * |
2 30.05.2013 - 19:12Píseň lásky od Kars
|
2 30.05.2013 - 13:52Píseň lásky od Kars
nejsembásník:
ST tady nemá žádnou váhu ... jen Ty sám cítíš, jak to bolí, vzpomínky v srdci, v očích vláhu, je pořád s tebou, jen v trochu jiné roli ... |
1 30.05.2013 - 11:19Píseň lásky od Kars
Lota:
. možná to někdo nepochopí ale, když člověk prožil něco tak úžasného pak ani smrt nemá nad tímto vztahem moc a tak říkám: Smrt neničí, činí jen neviditelným . |
1
30.05.2013 - 08:09Kajuta:
Jedna, dva, tři, čtyři, pět.. římsy, chladno.. (křehký svět) |
2
29.05.2013 - 13:54zenge:
ST Třeboň je má srdeční záležitost neb jsem tam vojákoval ..myslím , že za Marie Terezie:) ..dej si za mne pivo U Báby a pozdravuj pávy v zahradě zámecký °-) |
1
29.05.2013 - 10:39 |



05.06.2013 - 09:40